Aslıhan Malbora kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
719
Aslıhan Malbora kimdir, nereli, kaç yaşında?

Aslıhan Malbora Kimdir, biyografi sitemizde Aslıhan Malbora ile alakalı biyografi yazısı bir araya getirdik. Aslıhan Malbora kaç yaşında?, Aslıhan Malbora memleketi neresi, Aslıhan Malbora evi nerede, Aslıhan Malbora nereli, Aslıhan Malbora instagram, Aslıhan Malbora ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Aslıhan Malbora Biyografi

Aslıhan Malbora kimdir, kaç yaşında, nereli?

Aslıhan Malbora dizi ve sinema oyuncusudur. 1 Mart 1995 tarihinde Afyon’da dünyaya geldi. Günümüz itibari ile yaşı 26 yaşındadır. 2017 senesinde başladığı oyunculuk kariyerinde en büyük çıkışını 2018 yapımı Ağlama Anne dizisinde Zeynep rolü ile gerçekleştirdi ve hafızalara kazındı.

Aslıhan Malbora yaşamı ve biyografisi

Aslıhan Malbora 1 Mart 1995 senesinde Afyon’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına Afyon’da başladı. Liseyi bitirdiktan sonra İstanbul’a üniversite eğitim hayatına İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği ve Kimya Mühendisliği Bölümü’nde sürdürdü.

Aslıhan Malbora İzmir Akademi 35.5 Sanat Evi’nde oyunculuk eğitimi aldı. Oyunculuk kariyerini ilk inşa ettiği dizi 2017 yaoımı Seven Ne Yapmaz dizisi oldu. Dizisinde “Zeynep” kişiliğine hayat veren Aslıhan Malbora 2018 senesinde “Kalbimin Sultanı” dizisinde “Saliha Sultan” rolü ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. En büyük çıkışını aynı yıl Ağlama Anne dizisinde oynadığı Zeynep rolü ile gerçekleştirdi. 2019 senesinde Her Yerde Sen dizisinde Ayda rolünü canlandırdı.

2020 senesinde Gel Dese Aşk dizisinde Derin rolüne hayat verdi. Beyazperde de ilk kez 2020 senesinde Aile Hükümeti sinema filminde Zeynep rolünü canlandırdı. 2021 senesinde Oluversin Gari dizisinde Derya rolü ile seyirci karşısına çıkan Aslıhan Malbora aynı yıl Herşeye Rağmen sinema filminde Melahat rölünü canlandırdı. 2021 senesinde Netflix platformunda Geçen Yaz dizisinde Ebru rolünü oynayan Aslıhan Malbora 2021 yapımı Üç Kuruş dizisinde Leyla rolü ile sevenlerinin karşısında yer aldı.

Aslıhan Malbora instagram hesabı için tıklayın.

Aslıhan Malbora boy kilo ve hangi burç?

Aslıhan Malbora boyu 1.63 cm kilosu 52 kg ve burcu Balık.

Aslıhan Malbora sevgilisi kimdir?

Güzel oyuncunun araştırılan konular içinde en yaygın olan soru ise sevgilisinin olup olmadığı yönünde. Aslıhan Malbora sevgilisi Metin Temel. Lakin ikilinin ilişkisinin devam edip etmediği yönünde net bir bilgi yer almamaktadır.

Aslıhan Malbora dizileri ve filmleri?

Aslıhan Malbora yer aldığı diziler? Aslıhan Malbora hangi dizilerde oynadı? Aşağıda güncel olarak listelenmektedir.

  • 2021 Üç Kuruş (Leyla)
  • 2021 Geçen Yaz (Ebru)
  • 2021 Herşeye Rağmen (Melahat)
  • 2021 Oluversin Gari (Derya)
  • 2020 Aile Hükümeti (Zeynep)
  • 2020 Gel Dese Aşk (Derin)
  • 2019 Her Yerde Sen (Ayda)
  • 2018 Ağlama Anne (Zeynep)
  • 2018 Kalbimin Sultanı (Saliha)
  • 2017 Seven Ne Yapmaz (Zeynep)
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.