Aslı Sivrioğlu kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
639
Aslı Sivrioğlu kimdir, nereli, kaç yaşında?

Aslı Sivrioğlu Kimdir, biyografi sitemizde Aslı Sivrioğlu ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Aslı Sivrioğlu kaç yaşında?, Aslı Sivrioğlu memleketi neresi, Aslı Sivrioğlu evi nerede, Aslı Sivrioğlu nereli, Aslı Sivrioğlu instagram, Aslı Sivrioğlu ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Aslı Sivrioğlu Biyografi

Aslı Sivrioğlu kimdir, kaç yaşında, nereli?

Aslı Sivrioğlu MasterChef yarışması jüri üyesi Somer Sivrioğlu’nun 18 yıl evli kaldığı eski eşidir. 1973 senesinde dünyaya gözlerini açtı. Günümüz itibari ile yaşı 48 yaşındadır. Evlenmeden önceki soyadı Aslı Sencer’dir. Aslı Sivrioğlu eski eşi Somer Sivrioğlu’nun kendisini editör sevgilisi Pınar Kızılkaya ile aldatması ile adı duyuldu ve tanınmaya başladı.

Aslı Sivrioğlu yaşamı ve biyografisi

Aslı Sivrioğlu 1973 senesinde dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına Türkiye’de başladı. Eski eşi Somer Sivrioğlu’nun Avustralya’da yüksek lisans eğitimini tamamlaması için gittiğinde kader ağlarını ördü ve Somer Sivrioğlu ile tanıştı. Aslı Sivrioğlu 2000 senesinde Somer Sivrioğlu ile nikah masasına oturdu. Çiftin bu evliliklerinden Derin ve Deniz adında bir kız ve erkek çocuğu iki çocukları dünyaya gözlerini açtı.

Aslı Sivrioğlu ve Somer Sivrioğlu’nun Avustralya’da iki restoranı bulunmaktadır. Aslı Sivrioğlu mesleği işletmeciliktir. Somer Sivrioğlu’nun Türkiye’de MasterChef yarışmasının jüri üyesi olmasının sonrasında basın ve medveya aldatma başlıklı haberler ortaya çıkmaya başladı. Kısa süre sonra Aslı Sivrioğlu eski eşi Somer Sivrioğlu’nun evli editör sevgilisi Pınar Kızılkaya ile fotoğraflarınin sızması ile 18 yıllık evliliğine son vererek tek celsede boşandı.

Somer Sivrioğlu’nun eski eşi Aslı Sivrioğlu şimdilerde yaşamını Avustralya’da sürdürmekte olup restoran işletmeye sürdürmektedir.

Aslı Sivrioğlu boy kilo ve hangi burç?

Aslı Sivrioğlu boyu, kilosu ve burcu ile ilgili bilgiler güncellenecektir.

Aslı Sivrioğlu ne iş yapıyor, mesleği?

Aslı Sivrioğlu mesleği restoran işletmeciliğidir. Aslı Sivrioğlu ne iş yapıyor, mesleği, eşi kim, çocuğu var mı? Somer Sivrioğlu’nun eski eşi Aslı Sivrioğlu soyadı ne? Aslı Sencer Sivrioğlu biyografi detayları, yaşamı, vikipedi kaynaklı detaylarını derledik. 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.