Aslı Kurtiz kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
4.776
Aslı Kurtiz kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Aslı Kurtiz kimdir?, biyografi sitemizde Aslı Kurtiz kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Aslı Kurtiz kimdir? kaç yaşında?, Aslı Kurtiz kimdir? memleketi neresi, Aslı Kurtiz kimdir? evi nerede, Aslı Kurtiz kimdir? nereli, Aslı Kurtiz kimdir? instagram, Aslı Kurtiz kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Aslı Kurtiz kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Aslı Kurtiz Eylik
Doğum tarihi: Bilinmiyor
Doğum yeri: İstanbul
Boyu: 1.70 cm
Kilo: 64 kg
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim durumu: Bilinmiyor
Medeni hali: Evli (Talat Eylik ile)
Meslek:  Bilinmiyor
İnstagram hesabı için tıklayın.

Aslı Kurtiz nereli? Kaç yaşında?

Aslı Kurtiz kimdir, nereli, kaç yaşında? Oyuncu Tuncel Kurtiz kızı Aslı Kurtiz kim? Kiminle evli, çocuğu var mı, mesleği kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Aslı Kurtiz yaşamı ve bşyografisi

Aslı Kurtiz Türk merhum oyuncu Tuncel Kurtiz’in kızıdır. oyuncu Tuncel Kurtiz 27 Eylül 2013 tarihinde yaşamını yitirdikten sonra gündeme geldi. Aslı Kurtiz Talat Eylik ile evlendikten sonra Aslı Eylik soyadını aldı. Ayrıca Aslı Eylik’in oğlunun adı da Tuncel Eylik’tir. Aslı Eyik babası Tuncel Kurtiz’in adını oğluna vermiştir.

Aslı Kurtiz İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Babası oyuncu Tuncel Kurtiz ve annesi ise Menend Kurtiz’dir. Aslı Kurtiz’in Mirza Kurtiz adında bir de kardeşi bulunmaktadır. Aslı Kurtiz özel yaşamında Talat Eylik ile evlendi. Bu evliliklerinden babasının adını taşıyan Tuncel Eylik ve Melis Eylik adında 2 çocuğu dünyaya gözlerini açtı.

Aslı Kurtiz çocukları ve eş ile birlikte yaşamını sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.