Aslı Kızmaz kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
642
Aslı Kızmaz kimdir, nereli, kaç yaşında?

Aslı Kızmaz Kimdir, biyografi sitemizde Aslı Kızmaz ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Aslı Kızmaz kaç yaşında?, Aslı Kızmaz memleketi neresi, Aslı Kızmaz evi nerede, Aslı Kızmaz nereli, Aslı Kızmaz instagram, Aslı Kızmaz ile alakalı her detay yazımızda..

Aslı Kızmaz Biyografi

Aslı Kızmaz kimdir, kaç yaşında, nereli?

Aslı Kızmaz yazar ve sosyal platform fenomenidir. 1983 senesinde Eskişehir’de dünyaya geldi. Günümüz itibari ile yaşı 38 yaşındadır. Benden Ne Olur, Olmasa Da Olur adlı kitaplarla en büyük çıkışını yaptı ve tanınmaya başladı.

Aslı Kızmaz yaşamı ve biyografisi

Aslı Kızmaz 1983 senesinde Eskişehir’de dünyaya gözlerini açtı. Öğrenim yaşamına Eskişehir’de başladı. Liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü’nde bitirdi. Ardından Dudley College’de bir sene eğitim aldı.

Aslı Kızmaz medyadaki kariyerine dijital medya ve reklam pazarlama alanında çalışarak adım attı. Ünlü fenomen Güray Gürsel ile Burusvilis Company şirketini kurdu.

Aslı Kızmaz özellikle gebelik zamanında sosyal platform platformlarında paylaşımı yaptığı postlarla bir hayli önemli çıkış yakalamıştır. Fenomen olmanın yanında yazarlık da yapan Aslı Kızmaz Benden Ne Olur, Olmasa Da Olur kitaplarının yazarıdır. Yazarın Olmasa Da Olur kitabı filme çevirilmiştir.

Aslı Kızmaz boy kilo ve hangi burç?

Aslı Kızmaz boyu 1.65 cm kilosu 54 kg ve burcu Oğlak. Göz rengi ise Kahverengi.

Aslı Kızmaz evli mi, kiminle evli?

Özel yaşamında 2014 senesinde Aşkı Memnu dizisi ile ünlenen oyuncu İlker Kızmaz ile nikah masasına oturdu. Bu evliliklerinden Naz isminde bir kız çocukları dünyaya gözlerini açtı.

Aslı Kızmaz kitapları

  • Benden Ne Olur
  • Olmasa Da Olur
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.