Aslı Kaya kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
1.619
Aslı Kaya kimdir, nereli, kaç yaşında?

Aslı Kaya Kimdir, biyografi sitemizde Aslı Kaya ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Aslı Kaya kaç yaşında?, Aslı Kaya memleketi neresi, Aslı Kaya evi nerede, Aslı Kaya nereli, Aslı Kaya instagram, Aslı Kaya ile alakalı her detay yazımızda..

Aslı Kaya Biyografi

Aslı Kaya kimdir, kaç yaşında, Aslı Kaya Kedi Mari Demet Özdemir ilişkisi, yaşı, cinsiyeti, eski hali? The Aslı ismi ile fenomen olan Aslı Kaya erkek mi?

Aslı Kaya kimdir, kaç yaşında, eski hali, cinsiyeti, nereli, boyu, kilosu, sevgilisi

Aslı Kaya 1992 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Bilhassa kendine özgü, giyim tarzı, saç modeli ve yaşam tarzı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Milyonlarca beğenisi ve takipçisi bulunan Aslı Kaya The Aslı ismi ile fenomen listelerinde ilk sıralarda bulunmaktadır.

Aslı Kaya Kedi Mari

En sivri çıkışını yakın günlerde sosyal platform üzerinden gerçekleştirdiği canlı yayın sırasında oyuncu Demet Özdemir ile aynı evde 2 yıl birlikte kaldıklarını ve aşk yaşadıklarını itiraf etmesi ile yaşamıştır.

Magazin, basın ve sosyal platform üzerinden Demet Özdemir ve Aslı Kaya aşkı 2014 senesinde meydana geldiği ve birbirlerini çok sevdikleri yazılmıştır.

Aslı Kaya estetik

Bir diğer nokta ise Aslı Kaya oyuncu, şarkıcı ve fenomen Norapella ile çektiği video içerikleri ile yıldızı parladı. Lakin bir dönem sonra ikilinin yolları ayrıldı. Norapella ve Aslı Kaya sevgili mi? Şeklinde sorular ise reddedilmiştir.

Aslı Kaya cinsiyeti

Aslı Kaya erkek mi? Sorusu ise en fazla araştırılan konular içinde. Lakin Aslı Kaya erkek değil kız! Sadece erkeğe benzetilmektedir. Erkeksi yapısıyla, pozları ve fotoğrafları ile erkek görüntüsü vermektedir. Dövmeleri ise takipçileri aracılığıyla çok beğenilmektedir.

Aslı Kaya boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi

Aslı Kaya boyu 1.66 cm kilosu 53 kg burcu Oğlak.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.