Aslı Güler kimdir?, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
426
Aslı Güler kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Aslı Güler kimdir?, biyografi sitemizde Aslı Güler kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Aslı Güler kimdir? kaç yaşında?, Aslı Güler kimdir? memleketi neresi, Aslı Güler kimdir? evi nerede, Aslı Güler kimdir? nereli, Aslı Güler kimdir? instagram, Aslı Güler kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Aslı Güler kimdir? Biyografi

Aslı Güler nereli? Kaç yaşında?

Aslı Güler kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu? Aslı Güler sevgilisi, ifşa, estetiksiz hali? Aslı Güler Czn Burak ile sevgili mi? Aslı Güler eski hali, fotoğrafları, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Aslı Güler yaşamı ve biyografisi

Aslı Güler Türk fenomen, ınfluencer, tiktoker ve youtuber. Loreal’in eski reklam yüzüdür. Sosyal medya uygulamaları üzerinden paylaşımı yaptığı makyaj video içerikleri ile tanındı ve kısa bir sürede milyonlarca takipçiye ulaştı. Neslin idolü olarak adlandırılan Aslı Güler milyonlarca takipçiye sahiptir.

Aslı Güler eski hali

Aslı Güler 1998 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına Bursa Uludağ Üniversitesi Siyaset Bölümünde sürdü.

Aslı Güler kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu

Aslı Güler Loreal’in eski reklam yüzü ve Tiktok fenomeni Aslı Güler özellikle TikTok platformunda paylaşımı yaptığı içeriklerle yıldızı parladı.

Aslı Güler Czn Burak

Dikkat çekmek adına bol emek isteyen yaratıcı içerikler hazırladı.  Bir dönem Aslı Güler Czn Burak ile sevgili olmaları ile gündeme geldi. Tarih ve Mitoloji kitapları okumayı seven Aslı Güler bu karakterleri makyajlarında da kullanmaktadır. Aslı Güler boyu 1.78 cm ve kilosu 65 kg’dır.

Aslı Güler biyografi

Aslı Güler paylaşımı yaptığı içeriklerle daha fazla kitleye ulaşmak ve bireylerin kalbine dokunmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

@asligulerBihter ablamız dünya geneli 2020 yi özetlemiş resmen ??‍♀️♬ orijinal ses – beyaz.kelebeq
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.