Aslı Afşaroğlu kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
548
Aslı Afşaroğlu kimdir, nereli, kaç yaşında?

Aslı Afşaroğlu Kimdir, biyografi sitemizde Aslı Afşaroğlu ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Aslı Afşaroğlu kaç yaşında?, Aslı Afşaroğlu memleketi neresi, Aslı Afşaroğlu evi nerede, Aslı Afşaroğlu nereli, Aslı Afşaroğlu instagram, Aslı Afşaroğlu ile alakalı her detay yazımızda..

Aslı Afşaroğlu Biyografi

Aslı Afşaroğlu shop ile adını duyuran ve kendi markasını yaratan Aslı Afşaroğlu instagram ve youtube üzeinden bi hayli geniş bir kitleye sahip. Aslı Afşaroğlu açık hali, estetik oldu mu, ne okuyor, mesleği ve ne iş yapar? Aslı Afşaroğlu kim? Aslı Afşaroğlu Talha Koyun ilişkisi nedir? Aslı Afşaroğlu kendi markası adı ne? Aslı Afşaroğlu kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu, sevgilisi kısaca yaşamı ve biyografi detayları sizlerle birlikte olacak. 

Aslı Afşaroğlu 8 Mart 1995 senesinde İzmir’de dünyaya gözlerini açtı. Eğitimci bir aileden gelen Aslı Afşaroğlu babasının mesleği öğretmenliktir. Kendisinden 4 yaş ufak kardeşi mevcuttur. Babasının mesleği nedeni ile 4 yıl Şanlıurfa’da yaşadı. Bu zamandan sonra tekrar İzmir’e dönen Youtuber Aslı Afşaroğlu lise eğitimi sonrasında Gediz Üniversitesi’nde eğitim görmeye başladı. Lakin üniversitenin kapanması nedeni ile üniversite eğitim hayatına İzmir 9 Eylül Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde sürdü.

Aslı Afşaroğlu boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri.

Aslı Afşaroğlu feneomen ve youtuber olma yolunda ilk adımlarını kendi evinden derlediği videoları Instagram ve Youtube hesabında paylaşması ile adıma attı. Evinden kesitler paylaşan Aslı Afşaroğlu duruşu, tarzı içten ve pozitif yönü ile takipçilerinin odak noktası halini aldı.

2018 senesinden bu yana yaşamını İstanbul’da ilerleten Aslı Afşaroğlu farklı zamanlarda ailesini ziyaret amaçlı İzmir’e seyahat etmektedir.

Aslı Afşaroğlu ketum olduğunu ifade etmiştir. Kitap okumayı seven genç fenomen lise çağlarında Harry Potter serisini bitirmiştir. En sevdiği filmler içinde The Notebook yer alırken, dikiş dikmek ve blog yazmak başlıca hobileri içinde bulunmaktadır.

Youtuber Aslı Afşaroğlu, youtube platfromu üzerinden çektiği videolar ve yaptığı kombinlerle büyük beğeni toplamaktadır. Tesettür giyim modasında tasarladığı kombinler ve kendi diktiği parçalar aracılığıyla özgün tavrını ortaya koymaktadır. Youtuber Aslı Afşaroğlu bir dönem özel yaşamıyla gündeme gelen sosyal platform fenomenleri içinde yer aldı. Aslı Afşaroğlu Talha Koyun ile birlikteydi. Sevgili olan çift ilişkilerinin bittiğini belirtmiştir.

Aslı Afşaroğlu boyu 1.60 cm kilosu 55 kg ve burcu ise Balık.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.