Asil Gök kimdir, Asil Gök kaç yaşında?

05.11.2021
101
Asil Gök kimdir, Asil Gök kaç yaşında?

Asil Gök kimdir, biyografi bölümünde Asil Gök biyografi sayfası ile karşınızdayız. Asil Gök kaç yaşında?, Asil Gök memleketi neresi, Asil Gök facebook, Asil Gök nereli, Asil Gök instagram, Asil Gök ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Asil Gök kimdir? başlığımızın detayları..

Asil Gök Kimdir – Asil Gök Biyografi

 Asil Gök  1984 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Müzik eğitim hayatına çocuk yaşlarda başladı.  Bir dönem Berkay‘ın orkestrasında yer aldı. Asil Gök piyano sanatçısıdır.  Derya Uluğ’un, sevgilisine armağan olarak yurt dışında starların kullandığı bir klavye müzik aleti aldığı bilinmektedir. Asil Gök Doğum gününde “Beni böyle mutluluktan ağlatan dostlarım size ölürüm” şeklinde duygularını dile getirmişti.

Göğün Asıl Rengi Mavidir kelimeleri en fazla bi hayli beğeni alan sözler içinde oldu. Asil Gök Tarkan, İdo Tatlıses, Derya Uluğ ve daha birden fazla başarılı sanatçı ile çalıştı.

Hürriyet’in haberine göre, Asil Gök sevgilisi Derya Uluğ ile evlilik kararı aldı. İkili, iş yoğunlukları sebebiyle düğün tarihini 2019’un baharı olarak tespit etti.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.