Asena Kizilarslan kimdir, Asena Kizilarslan kaç yaşında?

07.11.2021
197
Asena Kizilarslan kimdir, Asena Kizilarslan kaç yaşında?

Asena Kizilarslan kimdir, biyografi bölümünde Asena Kizilarslan biyografi sayfası ile karşınızdayız. Asena Kizilarslan kaç yaşında?, Asena Kizilarslan memleketi neresi, Asena Kizilarslan facebook, Asena Kizilarslan nereli, Asena Kizilarslan instagram, Asena Kizilarslan ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Asena Kizilarslan kimdir? başlığımızın detayları..

Asena Kizilarslan Kimdir – Asena Kizilarslan Biyografi

1997 Giresun doğumlu Asena Kızılarslan sosyal platform fenomenidir. Çocuk Gelişimi Bölümü’nde ardından  Muhasebe Bölümü’nde mezun olmuştur. Sosyal medya fenomenliğine bir kaç yıl önce başlayan Asena  Kızılarslan, kısa süre içinde tüm sosyal platform hesapları üzerinden takip edilmeye başladı.

Gerek kişisel beceriler, gerek meakyaj videoları, gerek dans videolarının bunun yanında, Asena Nur Kızılarslan’ın dikkat çeken paylaşımları eşi Veysel Çelik ile alakalı olan videolardır. Bu videolarda Veysel Çelik asker uğurlaması, askerlik fotoğrafları ve ardındansında da evi ile alakalı video içerikleri ön plana çıkmaya başlamıştır. 

Asena Kızılarslan şimdilerde yaratıcı, bilgilendirici ve eğitici videolar çekmeye sürdürmektedir. Son zamanların en fazla kullanılan ve tercih edilen sosyal platform platformlarından olan Tiktok’ta çektiği Videolar ve fotoğrafları ile geniş bir takipçiye ulaşmıştır.

Son zamanların en fazla kullanılan ve tercih edilen sosyal platform platformlarından olan Tiktok’ta çektiği Videolar ve fotoğrafları ile geniş bir takipçiye ulaşan Asena Kizilarslan’ın ve burada 1.1 milyondan fazla takipçisi bulunmaktadır.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.