Arzu Gamze Kılınç kimdir, nereli, kaç yaşında?

02.02.2022
196
Arzu Gamze Kılınç kimdir, nereli, kaç yaşında?

Arzu Gamze Kılınç kimdir, biyografi sitemizde Arzu Gamze Kılınç kimdir ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Arzu Gamze Kılınç kimdir kaç yaşında?, Arzu Gamze Kılınç kimdir memleketi neresi, Arzu Gamze Kılınç kimdir evi nerede, Arzu Gamze Kılınç kimdir nereli, Arzu Gamze Kılınç kimdir instagram, Arzu Gamze Kılınç kimdir ile alakalı her detay yazımızda..

Arzu Gamze Kılınç kimdir Biyografi

Arzu Gamze Kılınç Kimdir? Siyah Beyaz Aşk Yeter Nereli? Kaç Yaşında?

Arzu Gamze Kılınç 31.03.1969 tarihinde Ankara’da dünyaya gözlerini açtı. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalı Bölümünden mezun oldu.

Arzu Gamze Kılınç yer aldığı diziler içinde; Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Böyle mi Olacaktı, Hırsız Polis, Sır Çocukları, Çiçek Taksi,  Hızma,  Büyük Yalan, Perçem, Beşinci Boyut,  Gönülçelen, Duvar, Hicran, Göç Zamanı,  Çekirdek Aile,  Bir Çocuk Sevdim gibi birden çok özel çalışmada rol aldı.

2017 senesinde Kanal D ekranlarında yayına giren başrollerini İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay’on oynadığı Siyah Beyaz Aşk dizisinde Yeter kişiliğini canlandırmaktadır.

Arzu Gamze Kılınç kendi ajansı olup bir çok oyuncunun menajerliğini yapmaktadır. 49 yaşında olan güzel oyuncu kendisi gibi oyuncu olan Muhammet Uzuner ile 20 seneyi aşkındır birlikte olduğunu fakat evlenmediklerini dile getirmiştir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.