Arman Yıldız kimdir, nereli, kaç yaşında?

14.01.2022
122
Arman Yıldız kimdir, nereli, kaç yaşında?

Arman Yıldız Kimdir, biyografi sitemizde Arman Yıldız ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Arman Yıldız kaç yaşında?, Arman Yıldız memleketi neresi, Arman Yıldız evi nerede, Arman Yıldız nereli, Arman Yıldız instagram, Arman Yıldız ile alakalı her detay yazımızda..

Arman Yıldız Biyografi

Türk müzisyen, şarkıcı ve oyuncu Arman Yıldız 1988 senesinde dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başlayan Arman Yıldız Avusturya Lisesi’ni bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına İngiltere’de Denizcilik Hukuku alanında sürdürdü.

Arman Yıldız boy kilo yaş hayatı ve biyografi

Arman Yıldız oyunculuk kariyerine ilk kez 2010 senesinde Arka Sokaklar dizisinde adım attı. Ardından oyunculuk kariyeri ile birlikte müzik kariyeri daha ağır bastı ve müzikle alakadar olmaya başladı. Başarılı sanatçı Arman Yıldız müzik kariyerine 2013 senesinde kendi adını taşıyan ilk albümü Arman ile müzik piyasasına adım attı. 2015 senesinde Aşkın En güzel Zamanı albümünü piyasaya sürdü. Arman Yıldız eşi Cevahir Turan ile 2019 senesinde Var mısın adlı şarkıyı seslendirdi. 

Arman Yıldız cinsiyet mi değiştirdi, kadın hali, eski hali gibi magazin dünyasında çeşitli haberler yer almış olsa da başarılı müzisyen 18 Ocak 2018 tarihinde Cevahir Turan ile nikah masasına oturdu. Bu evliliklerinden Aya Bella adında bir kızları dünyaya gözlerini açtı.

Arman Yıldız yer aldığı diziler ve filmleri

  • 2010 Arka Sokaklar
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.