Armağan Portakal kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
211
Armağan Portakal kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Armağan Portakal kimdir?, biyografi sitemizde Armağan Portakal kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Armağan Portakal kimdir? kaç yaşında?, Armağan Portakal kimdir? memleketi neresi, Armağan Portakal kimdir? evi nerede, Armağan Portakal kimdir? nereli, Armağan Portakal kimdir? instagram, Armağan Portakal kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Armağan Portakal kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Armağan Portakal
Doğum tarihi: 1 Ocak 1969
Doğum yeri: Manisa
Boy: 1.70 cm
Kilo: 62 kg
Burcu: Oğlak
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Evli (Fatih Portakal ile)
Meslek: Yönetmen
İnstagram hesabı için tıklayın

Armağan Portakal nereli? Kaç yaşında?

Armağan Portakal kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve hangi burç? Fatih Portakal eşi Armağan Portakal ne iş yapar, mesleği? Fatih Portakal eşi Armağan Portakal kimdir? Fatih Portakal çocuğu var mı? Armağan Portakal ürünleri fiyat aralıkları ne kadar, nerede satılıyor? Fatih Portakal eşini dövdü iddiaları gerçek mi? Kim kimdir bölümümüzde Armağan Portakal yaşamı ve biyografi detayları ile ilgili güncel bilgiler sunacağız.

Armağan Portakal yaşamı ve biyografisi

Armağan Portakal Türk iş kadını yazar fotoğrafçı ve bunun yanı sıra Çevre Mühendisi’dir. Armağan Portakal Türk haber spikeri ve sunucu Fatih Portakal’ın eşidir.

Fatih Portakal çocuğu var mı

Armağan Portakal 1 Ocak 1969 senesinde Manisa Salihli’de dünyaya gözlerini açtı. Eğitimine Manisa’da başladı. Liseden sonra üniversite eğitim hayatına Çevre Mühendisliği bölümünde sürdü. Armağan Portakal mesleki kariyerine Halkla İlişkiler peroneli olarak Pınar Gıda Grubu’nda adım attı. Ardından Tukaş çatısı altında ürün yöneticiliği ve pazarlama müdürü olarak görev aldı. Bu süreci Abalıoğlu Gıda ve Yem şirketi takip etti. Armağan Portakal burada pazarlama direktörü olarak çalıştı fakat bir dönem sonra istifa etti.

Armağan Portakal, İzmir Seferihisar’da bulunan arazisinde, kendi çiftliğini  kurdu. Burada yetiştirdiği ve ürettiği zeytin, organik köy yumurtası, bal ve reçel gibi ürünleri geleneksel usullere göre hazırlayıp kendi web sitesi olan ‘Torlak Çiftliği’ sitesinden satışını yapmaktadır.

Armağan Portakal özel yaşamında 1997 senesinde haber spikeri ve sunucu Fatih Portakal ile nikah masasına oturdu. Armağan Portakal ve Fatih Portaka’ın bu evliliklerinden çocukları yoktur. Armağan Portakal resmi ve kişisel hesabında #doğmayavrumdünyaçokkalabalık tagı bulunmaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.