Arif Razgatlıoğlu kimdir, Arif Razgatlıoğlu kaç yaşında?

07.11.2021
587
Arif Razgatlıoğlu kimdir, Arif Razgatlıoğlu kaç yaşında?

Arif Razgatlıoğlu kimdir, biyografi bölümünde Arif Razgatlıoğlu biyografi sayfası ile karşınızdayız. Arif Razgatlıoğlu kaç yaşında?, Arif Razgatlıoğlu memleketi neresi, Arif Razgatlıoğlu facebook, Arif Razgatlıoğlu nereli, Arif Razgatlıoğlu instagram, Arif Razgatlıoğlu ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Arif Razgatlıoğlu kimdir? başlığımızın detayları..

Arif Razgatlıoğlu Kimdir – Arif Razgatlıoğlu Biyografi

Tek Teker Arif’ olarak bilinen motosiklet şovmeni 59 yaşındaki Arif Razgatlıoğlu ile yanındaki kız arkadaşı 20 yaşındaki Ülkü Özcan, ile 2017 senesinde kaza geçirerek yaşamını yitirmişti.

Arif Razgatlıoğlu, 1962 senesinde Adapazarı’nda dünyaya geldi.

İlk ve Orta Eğitimini Adapazarı’nda bitirdi. Askere gidinceye kadar sanayide fibergılas kaporta bakalit kalfası olarak çalıştı. Askerlik dönüşü 5 yıl kafe işletmeciliği yaptı. 1990 senesinde 6 silindirli CBX Honda motosikleti ile 1 haftalık tatil için Alanya’ya geldi.

1990 senesinin yaz aylarında Alanya’ya yerleşti. İlk olarak motosiklet üzerine kiralama iş yeri ofis taşıma kurdu. Ardından (GAME CITY) Atari bilgisayarlı eğlence merkezi ve 4 yıl kadar da bir mekan çalıştırdı.

Daha sonraları ise 2.El Motosiklet, Aksesuar ve kiralama faaliyetlerini sürdürdü.Arif Razgatlıoğlu,  Evliliğinden Tümay ve Toprak adında iki oğlu var.Milli motosiklet sporcusu Toprak Razgatlıoğlu oğludur.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.