Arif Güloğlu Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu Ve Kilosu! Burcu Ne?

25.10.2021
186
Arif Güloğlu Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu Ve Kilosu! Burcu Ne?

Arif Güloğlu Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu Ve Kilosu! Burcu Ne?, biyografi sitemizde, Arif Güloğlu Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu Ve Kilosu! Burcu Ne? başlığı altında makale bir araya getirdik. Arif Güloğlu Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu Ve Kilosu! Burcu Ne? biyografisi yazımızda…

Arif Güloğlu Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu Ve Kilosu! Burcu Ne?

BKM Mutfak alt yapı oyuncusu olan ve Kanal D erkanlarında yayına giren Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programında seyirci karşısına çıkan Arif Güloğlu kimdir? Esasen nereli? Kaç yaşında? Boyu, kilosu ve burcu. Sevgilisi var mı? Hayatı ve bilinmeyenleri. Facebook, İnstagram ve Twitter adresi. Hakkında bilgiler içeren biyografi yazısı. Vikipedi bilgileri.

Arif Güloğlu Kimdir?

Arif Güloğlu olduğu skeçlerde enerjisi ile seyirciden tam not almayı başaran ÇGHB 2 oyuncuları içinde bulunan bir genç yetenek. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncusu programda özellikle ergen tiplemeleri ve Ankaralı genç tiplemeleri ile tanınıyor. Söylediği rap şarkıları ile de seyircinin hafızasında yer edinmiş durumda. Sempatik ve gülen yüzü ile de genç kızların da bi hayli dikkatini çekiyor. Peki çok sayıda alt yapı skeçlerinde bulunan Arif Güloğlu kimdir?

Kaç Yaşında?

Arif Güloğlu Hayatı https://youtu.be/_Z0cxce4eeA

Arif Güloğlu 18 Eylül 1997 senesinde Ankara’da dünyaya gözlerini açtı. Ankara’da çeşitli tiyatrolarda birden çok rol üstlendi ve buna İstanbul’da da sürdü. 19 yaşında İstanbul’a yerleşti. Bir yandan da hayali olan oyunculuk için çabaladı ve 2018 senesinde Çok Güzel Hareketler 2 ekibine dahil oldu ve hala orada bulunmaktadır. Stand Talends ajansına kayıtlı olarak da kariyerini sürdürmektedir. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Reklamcılık bölümünde eğitim ve öğretim yaşamına devam eden genç oyuncu koyu bir Beşiktaş taraftarıdır. Yakın gelecekte Lenfoma teşhisi konulan kabiliyetli oyuncunun nasıl tedavi edileceği halen sürüyor. Buradan kendisine geçmiş olsun diyor ve acil şifalar diliyoruz.

Boyu Ve Kilosu – Burcu

1.73 boyundadır, 69 kilodadır ve başak burcudur. Ankaralı oyuncu yaşantısını Ankara’da ailesi ile sürdürmektedir. Sevgili var mı halen bilinmemekte.

İnstagram adresi https://www.instagram.com/arifguloglluu/

Twitter adresi https://twitter.com/guloglluu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.