Ares Özdemir kimdir, Ares Özdemir kaç yaşında?

07.11.2021
262
Ares Özdemir kimdir, Ares Özdemir kaç yaşında?

Ares Özdemir kimdir, biyografi bölümünde Ares Özdemir biyografi sayfası ile karşınızdayız. Ares Özdemir kaç yaşında?, Ares Özdemir memleketi neresi, Ares Özdemir facebook, Ares Özdemir nereli, Ares Özdemir instagram, Ares Özdemir ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Ares Özdemir kimdir? başlığımızın detayları..

Ares Özdemir Kimdir – Ares Özdemir Biyografi

 Popüler sosyal platform uygulaması Tik Tok’da 128 bin takipçiyle fenomen durumuna gelen Ares Özdemir, gerçek adı Şehmus Özdemir, Antalya’da reklam filmi çekeceğiz bahanesiyle iki kişi aracılığıyla ormanlık alana götürülen sosyal platform fenomeni ‘Ares Özdemir, öldüresiye dövüldü. Yoğun bakıma alınan  Ares’in durumunun ağır olduğu altı çizildi. Ares Özdemir’in mesajla kızını taciz etti iddiasıyla Özdemir’i dövdüklerini söyleyen V.E. ile oğlu tutuklandı.  4 şubattan beri Akdeniz Üniversitesi Hastanesi yoğun bakım servisinde 15 günlük nasıl tedavi edileceği sonrası 3 gün önce beyin ölümü gerçekleşen Şehmuz Özdemir, bu sabaha karşı yaşamını yitirdi.  

Antalya’da yaşamını ilerleten Ares’in  sosyal paylaşım sitelerinde Ares adıyla bilinmekte. Daha çok keyifli içerikler üreten, bunun yanı sıra videolarında şarkılar da seslendiren Ares Özdemir, 20 yaşında ve aslen Diyarbakırlıdır. Sosyal medya hesaplarında bulunan bilgilere göre Dicle Üniversitesinde eğitim alıyor.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.