Arda Taşarcan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

18.01.2022
811
Arda Taşarcan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Arda Taşarcan kimdir?, biyografi sitemizde Arda Taşarcan kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Arda Taşarcan kimdir? kaç yaşında?, Arda Taşarcan kimdir? memleketi neresi, Arda Taşarcan kimdir? evi nerede, Arda Taşarcan kimdir? nereli, Arda Taşarcan kimdir? instagram, Arda Taşarcan kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Arda Taşarcan kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Arda Taşarcan
Doğum tarihi: 22/01/2006
Doğum yeri:  İstanbul
Boyu: 1.60 cm
Kilo:  45 kg
Burcu:  Kova
Eğitim durumu: Öğrenci
Medeni hali: Bekar
Meslek: Oyuncu
İnstagram hesabı için tıklayın.

Arda Taşarcan kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Arda Taşarcan kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu, hangi dizilerde oynadı, sevgilisi kimdir, hangi okulda okudu, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Arda Taşarcan yaşamı ve biyografisi

Arda Taşarcan Türk çocuk dizi, reklam ve sinema oyuncusudur. Türkiye’de prestijli markaların reklam filmlerinde rol laması ile tanındı. Daha sonra dizi ve sinema filmlerinde çocuk oyuncu olarak farklı rollerde oynadı.

Arda Taşarcan 22 Ocak 2006 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Bir yandan okul yaşamını öte yandan dizi, reklam ve film çalışmalarını ilerleten Arda Taşarcan oyunculuk kariyerine ilk kez reklam filmlerinde rol alarak başladı.

Arda Taşarcan  kameralrın karşısına Omo, Yetenek Sizsiniz, Astas Tekstil, Alfemo Mobilya Kids & Teens Tv, Turkcell 3G Tv, Turkcell Spueronline, Negis giyim fotoğraf çalışmalarında aktif olarak rol aldı.  

Dizi oyunculuğuna 2014 senesinde ilk kez “Gönül İşleri” adlı dizide rol alarak başladı. Daha sonra 2015 senesinde “Muhteşem Yüzyıl Kösem” ve 2017 senesinde da “Ölene Kadar” adlı dizilerde rol aldı. Arda Taşarcan ‘ın ilk beyazperde projesi ise “Bizim Köyün Şarkısı” adlı sinema filmi oldu. 2019 senesinde “Bir Litre Gözyaşı” adlı dizide rol aldı.

Daha sonra “Güldüy Güldüy Show” çocuk kadrosuna müdahil olan tecrübeli oyuncu dizi, sinema ve reklam çalışmalarını sürdürmektedir.

Arda Taşarcan dizi ve filmleri

Arda Taşarcan yer aldığı diziler oynadığı film projeleri aşağıda güncel olarak bulunmaktadır.

  • 2020 Can Dostlar Sinema Filmi
  • 2019 Bir Litre Gözyaşı TV Dizisi
  • 2019 Güldüy Güldüy Show TV Dizisi
  • 2018 Bizim Köyün Şarkısı Sinema Filmi
  • 2017 Payitaht TV Dizisi
  • 2017 Ölene Kadar TV Dizisi
  • 2015 Muhteşem Yüzyıl Kösem TV Dizisi
  • 2014 Gönül İşleri TV Dizisi

Arda Taşarcan fotoğrafları

arda taşarcan sevgilisi
arda taşarcan nereli
arda taşarcan kaç yaşında
arda taşarcan boyu
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.