Arda Bektaş kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
461
Arda Bektaş kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Arda Bektaş kimdir?, biyografi sitemizde Arda Bektaş kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Arda Bektaş kimdir? kaç yaşında?, Arda Bektaş kimdir? memleketi neresi, Arda Bektaş kimdir? evi nerede, Arda Bektaş kimdir? nereli, Arda Bektaş kimdir? instagram, Arda Bektaş kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Arda Bektaş kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Arda Bektaş
Doğum tarihi: 20 Mayıs 2001
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.72 cm
Kilo: 70 kg
Burcu: Boğa
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Fenomen, Youtuber
İnstagram hesabı için tıklayın

Arda Bektaş nereli? Kaç yaşında?

Arda Bektaş kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu? Arda Bektaş sevgilisi var mı? Ailesi, annesi, insatgram, twitter ve yotube hesabı? Arda Bektaş Sihirli Annem ve yer aldığı diziler? Arda Bektaş burun cerrahi operasyonu, mukbang ve makyaj videoları? Kısa olarak yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Arda Bektaş yaşamı ve biyografisi

Arda Bektaş Türk fenomen ve youtuber. Sıra dışı makyaj videoları ile ünlendi ve tanınmaya başladı. Cinsiyet kalıplarını fırça izleri ve darbeleriyle paramparça eden Arda Bektaş Türkiye’de erkek makyaj vlogger’ların ilkidir. Türkiye’nin ilk erkek makyaj youtuber’ı Arda Bektaş cinsiyet rollerini yıkan keyifli, keyifli kısmen politik tarzı ile bi hayli cüretkar, cesareti ve emeği ile ilgi odağı bir fenomen. Ayrıca Arda Bektaş kadın hakları üzerine, homofobi ve transfobi üzerine paylaşımlarla dikkat çeken feomenler içinde ilk sırada yerini alıyor.

Arda Bektaş kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu

Arda Bektaş 20 Mayıs 2001 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Türkiye’de bir ilki başarrarak 2015 senesinde YouTube’da makyaj videoları ve vloglar paylaşan Arda Bektaş çok fazla makyaj videoları izlemiştir. Makyaj yapmayı doğasında da çok seven Arda Bektaş Türkiye’de erkek olarak hiç makyaj videosu çeken olmadığını görünce, bir kanal açmaya karar verir.

2015 yılıda “Arda Bektaş” adlı youtube kanalı ilk etaplarda kötü tepkiler almaya başlamış olsa da bugün binlerce kişi aracılığıyla takip etmektedir.

Türkiye’de ilk defa makyaj videoları çeken bir erkek, ay nasıl olur? Arda Bektaş’ın bu soruya ynıtı ise şöyle: “Toplumsal cinsiyet rollerini yıkarken, bana yapılan saldırılara karşı renklerden yardım alıyorum” demiştir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.