Anna Pavaga kimdir, Anna Pavaga kaç yaşında?

05.11.2021
279
Anna Pavaga kimdir, Anna Pavaga kaç yaşında?

Anna Pavaga kimdir, biyografi bölümünde Anna Pavaga biyografi sayfası ile karşınızdayız. Anna Pavaga kaç yaşında?, Anna Pavaga memleketi neresi, Anna Pavaga facebook, Anna Pavaga nereli, Anna Pavaga instagram, Anna Pavaga ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Anna Pavaga kimdir? başlığımızın detayları..

Anna Pavaga Kimdir – Anna Pavaga Biyografi

Rusya’nın en güzel kızlarından biri olarak kabul gören Anna Pavaga, 2009 Rusya’Saint Petersburg doğumludur. Tann Model ajansı ile çalışan Anna Pavaga, 3 yaşında bu yana birden çok katalog, resim ve markanın reklam yüzü olmaya başlamıştır. Bilhassa Pulka ve Vogue dahil olmak birden çok ünlü marka ile çalışmaya başlamıştır. 2015 senesinde Aurora Moda Haftası’nda yer almıştır. 

Rusya’da doğan en zengin instagram ünlü yıldızlarından birisi olarak kabul gören Anna Pavaga ailesi ile birlikte Rusya’nın Saint Petersburg kentinde yaşamaktadır. Pavaga’nın Lia & Mia adında 2 köpeği var.

Ortaokul eğitim hayatına devam eden Pavaga, diğer öte yandan resmi sosyal platform hesaplarından da anlaşılacağı üzere bale eğitimi almaktadır. Ailesi aracılığıyla ilerleyen senelerda oyunculuk sektöründe de yer alması için çalışmalar yapıldığı söylenmektedir.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.