Anna Deniz Şaylan kimdir, Anna Deniz Şaylan kaç yaşında?

05.11.2021
412
Anna Deniz Şaylan kimdir, Anna Deniz Şaylan kaç yaşında?

Anna Deniz Şaylan kimdir, biyografi bölümünde Anna Deniz Şaylan biyografi sayfası ile karşınızdayız. Anna Deniz Şaylan kaç yaşında?, Anna Deniz Şaylan memleketi neresi, Anna Deniz Şaylan facebook, Anna Deniz Şaylan nereli, Anna Deniz Şaylan instagram, Anna Deniz Şaylan ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Anna Deniz Şaylan kimdir? başlığımızın detayları..

Anna Deniz Şaylan Kimdir – Anna Deniz Şaylan Biyografi

1999 Ankara’da doğup büyüyen Anna Deniz Şaylan’nın anne tarafı Ukrayna’lı baba tarafı ise Ankara’lıdır. Mimar Sinan Üniversitesi’nde Sosyoloji bölümü okumaktadır. Twitch yayınlarıyla tanınan Anna Deniz Şaylan “O Ses Twitch” formatıyla tanınmıştır.

Canlı yayın uygulamalarından birisi olan Twitch’de bi hayli aktif bir kullanıcı olan Anna Deniz Şaylan, özellikle İtalyan Kürdü adlı yarışmacının dile getirdiği troll şarkıyla Youtube başta olmak üzere sosyal platformda paylaşılmaya başlandıkça yayınlarına olan ilgide artmıştır. Yayınlarında genelde Just Chatting yapsa da Counter Strike Global Offensive oyununu bile oynadığı olmuştur. 

 Anna Deniz Şaylan’ın Instagram takipçi sayısı da 447 bindir. Youtube hesabı da olan Anna Deniz Şaylan, bu platformda da 116 bin takipçiye sahiptir.

Ayrıca LC Waikiki, ABC gibi markaların reklam filmlerinde yer almıştır.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.