Anıl Tetik

Anıl Tetik

24 Mayıs 2015 0 Yazar: Biyografi

Kadir Has Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu olan Anıl Tetik, 1 Temmuz 1991 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Küçüklükten beri motor sporlarına ilgi duyan Anıl, üniversiteden mezun olmasının ardından bu spor dalıyla profesyonel olarak ilgilenmeye başlamıştır.

Motor sporu dalında 2 Türkiye şampiyonluğu ve bir Avrupa birinciliğini bulunan Anıl Tetik, 2012 yılında Survivor yarışmasına katılarak yarışmada geniş bir hayran kitlesine ulaşmış ve halkın gönlünü kazanmayı bilmiştir.

2012 yılındaki Survivor adlı yarışmada başarılı bir performans gösteren yarışmacı, yarışmanın ardından Şafak Sezer’in başrolünde yer aldığı ATV’de ekranlara gelen “Alemin Kralı” adlı dizide birkaç bölüm rol almıştır.

Survivor yarışmasında başarılı bir performans gösteren Anıl Tetik’e Acun Medya tarafından 2015 yılında düzenlenen Survivor All Star yarışması için teklif götürülmüş ve o da bu teklifi kabul ederek “Survivor All Star” yarışmasına katılmıştır.

Özel hayatında sevgili olarak “Gizem Karaca” ile anılan Anıl Tetik, yarışmada verdiği bir röportaj sırasında bunun doğru olmadığını belirtmiştir.

Anıl Tetik Kimdir?

Anıl Tetik Nereli: İstanbul

Anıl Tetik Yaşı: 24

Anıl Tetik Boyu: 186 cm

Anıl Tetik Kilosu: 78 kg

Anıl Tetik Saç Rengi: Koyu Sarı

Anıl Tetik Göz Rengi: Mavi

Anıl Tetik Burcu: Yengeç

Anıl Tetik Sevgilisi: Gizem Karaca (söylenti)

Anıl Tetik Twitter: @aniltetik

Anıl Tetik instagram: @tetikanil

Anıl Tetik Oynadığı Diziler ve Filmler

– Survivor All Star (yarışma)

– Alemin Kralı

– Survivor (yarışma)

Anıl Tetik Fotoğrafları – Resimleri

istanbul escort bayan