Anıl Kurtuldu kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
281
Anıl Kurtuldu kimdir, nereli, kaç yaşında?

Anıl Kurtuldu Kimdir, biyografi sitemizde Anıl Kurtuldu ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Anıl Kurtuldu kaç yaşında?, Anıl Kurtuldu memleketi neresi, Anıl Kurtuldu evi nerede, Anıl Kurtuldu nereli, Anıl Kurtuldu instagram, Anıl Kurtuldu ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Anıl Kurtuldu Biyografi

Arka Sokaklar Muzaffer kimdir, Anıl Kurtuldu kim, kaç yaşında, dizileri ve filmleri gibi sorular araştırılan konu başlıkları içinde yer aldı.

Anıl Kurtuldu sevgilisi

Anıl Kurtuldu 1982 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Öğrenimine İstanbul’da başladı. Lise ve üniversite eğitiminin sonrasında medya sektöründe editörlük yapmaya başladı. Ardından KRT ve çeşitli ulusal ve ülkeler arası organizasyonlarda sunuculuk yaptı. 37.İKSV Film Festivali Kırmızı Halı Yayını -Türk Telekom Akademi Liderler Okulu Projesi Nefise Karatay ile birlikte sunuculuk yaptı. Editörlük ve sunuculuk çalışmalarının yanında oyunculukla da ilgilenen Anıl Kurtuldu dizi ve film oyunculuğu kariyerine 2015 senesinde Kara Sevda dizisi ile adım attı.

Anıl Kurtuldu kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu, dizileri

 2016 senesinde birden fazla dizide rol alarak İstanbullu Gelin, Mahrumlar, Kördügüm ve beyazperde de 2016 senesinde vizyona giren Hadi Be Oğlum sinema filmlerinde rol aldı. 2017 senesinde Kayıtdışı oyuncu kadrosuna dahil oldu. 2020 senesinde Babil dizisinde rol aldı. 2021 senesinde Arka Sokaklar dizisinde Muzaffer rolü ile seyircinin karşısına çıktı.

Anıl Kurtuldu boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri

Anıl Kurtuldu boyu 1.74 cm kilosu 76 kg burcu Oğlak.

Anıl Kurtuldu  yer aldığı diziler ve filmleri

  • 2021 Arka Sokaklar (Muzaffer)
  • 2020 Babil
  • 2017 Kayıtdışı
  • 2016 Hadi Be Oğlum
  • 2016 Kördügüm
  • 2016 Mahrumlar Film
  • 2016 İstanbullu Gelin
  • 2015 Kara Sevda
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.