Anıl Can kimdir, Anıl Can kaç yaşında?

07.11.2021
280
Anıl Can kimdir, Anıl Can kaç yaşında?

Anıl Can kimdir, biyografi bölümünde Anıl Can biyografi sayfası ile karşınızdayız. Anıl Can kaç yaşında?, Anıl Can memleketi neresi, Anıl Can facebook, Anıl Can nereli, Anıl Can instagram, Anıl Can ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Anıl Can kimdir? başlığımızın detayları..

Anıl Can Kimdir – Anıl Can Biyografi

1990 doğumlu olan Anıl Can Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi son sınıfta öğrenci. National Council of Psychotherapy psikoloji bitirdi. 14 yaşlarında bilinçaltının gücünü ve bireylerin yaşamını nerede ve hangi zaman aralığında etkilemeye başladıkları ilgisini çekmiş ve bu alanı ve etkilerini incelmeye başlamıştır.  Anıl Can ufak yaşlardan bu yana metafizik, parapsikoloji, Havvas ilimleri ve astroloji üzerinde yoğunlaşmıştır. Yeterli incelemye Türikye’de sahip olamadığı için 17 yaşında İngiltere’ye Parapsikoloji ve Astroloji eğitimi almaya gitmiştir. College of Psychic studies’de eğitimini tamamlamıştır.Eğitimini tamamlamanın sonrasında 6 aylık sürede bu okulda eğitim vermiştir.

Livcon’da advanced certified NLP Master, Hipnoz ve Quantum eğitimlerini tammalamıştır. İngilere’de çeşitli şirketlere ve kurumlara danışmanlık yaptı. Daha sonra ülkesine Türkiye’ye geri döndü. Türkiye’de iş adamları ile çalışmalarını sürdürüyor.  Kundalini Reiki Master Teacher’ı olan Anıl Can Eğitimini Danimarka’da Ole Gabrielsen’le tammalamış ve Türkiye’de eğitim vermektedir. Pek çok program kanalına davet edilmiş ve Habertürk, Tatlıses, TNT, Star Tv’de program yapmıştır

Duyguların Enerjisi kitabının yazarı olan Anıl Can üç kitaptan bir araya gelen ilk eseri 2 ay boyunca en satanlar listesinde yer aldı. Bir çok ulusal yayın yaptı Deniz Akkaya ile Beyaz Tv’de, Tv8’de Aramızda Kalmasın programına her hafta konuk olarak katılıyor. Şimidilerde ise Kanal d ekranlarında her Cuma saat 11:00 da canlı yayın yapıyor. Canlı yayından kendisine sorulan soruları yayınlıyor.Astroloji eğitimi Göklerin bilgeliği okulunda ve Isar’a bağlı birden çok yurt dışında eğitimleri bitirdi.

 

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.