Alperen Duymaz kimdir?, nereli, kaç yaşında?

18.01.2022
225
Alperen Duymaz kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Alperen Duymaz kimdir?, biyografi sitemizde Alperen Duymaz kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Alperen Duymaz kimdir? kaç yaşında?, Alperen Duymaz kimdir? memleketi neresi, Alperen Duymaz kimdir? evi nerede, Alperen Duymaz kimdir? nereli, Alperen Duymaz kimdir? instagram, Alperen Duymaz kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Alperen Duymaz kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Alperen Duymaz
Doğum tarihi: 03/11/1992
Doğum yeri: Ankara
Boyu: 1.83 cm
Kilo:  72 kg
Burcu:  Akrep
Eğitim durumu: Üniversite
Medeni hali: Bekar
Meslek:  Oyuncu, Tiyatrocu
İnstagram hesabı için tıklayın.

Alperen Duymaz kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Alperen Duymaz kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu, hangi dizilerde oynadı, sevgilisi kim, 2019 senesinde yeni dizisi hangisi, Alperen Duymaz Burcu Özberk ilişkisi ne, Çukur, Çarpışma dizilerinin dışında hangi filmlerde oynadı? Kim kimdir bölümümüzde kısaca Alperen Duymaz yaşamı ve biyografi detayları ile ilgili bilgiler sunacağız.

Alperen Duymaz yaşamı ve biyografisi

Alperen Duymaz, 3 Kasım 1992 senesinde Ankara’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitimine başkent Anakara’da başladı. Lise eğitiminden sonra üniversite eğitim hayatına Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde sürdü.

Dizi oyunculuğuna ilk kez 2015 senesinde “Tatlı Küçük Yalancılar” dizisinde “Cesur” rolü ile yaptı. Aynı yıl içinde “Acı Aşk” dizisinde “Ali” rolü ile tanınmaya başladı. 2016 senesinde oynadığı “Bodrum Masalı” dizisinde ”Ateş” rolü ile epey beğeni aldı. 2017 senesinde ilk kez beyazperde de rol alarak “Direniş Karatay” sinema filminde “Kutay” kişiliğine hayat verdi. 2017 senesinde “Çukur” dizisi ile geniş bir kitleye ulaştı. Akabinde 2018 senesinde “Çarpışma” dizisi ile dikkatleri yine üzerine çekmeyi başardı. Çarpışma dizisinin “Kerem Korkmaz’ı” bi hayli beğeni kazandı. Türkiye’de geniş bir takipçiye sahip olan Alperen duymaz ünlü oyuncu Kit Harington ile olan benzerliği ile de bilinmektedir.

2020 senesinde Zemheri dizisinde rol alan Alperen Duymaz sevgilisi 2019 senesinde en fazla konuşulan konular içinde yer aldı. Alperen Duymaz Burcu Özberk ile bir dönem anılmış olsa da ilişkinin devam edip edilmediği bilinememektedir. Başarılı oyuncu Alperen Duymaz İstanbul’da yaşamakta ve dizi film çalışmalarına sürdürmektedir.

Alperen Duymaz dizi ve filmleri

Alperen Duymaz yer aldığı diziler ve oynadığı tüm film projeleri, yeni dizisi aşağıda güncel olarak bulunmaktadır.

  • Zemheri TV Dizisi 2020
  • Çarpışma (Kerem Korkmaz) TV Dizisi 2018
  • Çukur TV Dizisi (Emrah Amir) 2017
  • Direniş Karatay (Kutay) Sinema Filmi 2017
  • Bodrum Masalı (Ateş) TV Dizisi 2016
  • Tatlı Küçük Yalancılar (Cesur) TV Dizisi 2015
  • Acı Aşk (Ali) TV Dizisi 2015

Alperen Duymaz fotoğrafları

alperen duymaz sevgilisi kim 2019
alperen duymaz ekşi
alperen duymaz çukur
alperen duymaz burcu
Alperen Duymaz Burcu Özberk
Alperen Duymaz Boyu kilosu
Alperen Duymaz biyografi
alperen duymaz acı aşk
Alperen Duymaz sevgilisi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.