Alper Rende Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

20.01.2022
528
Alper Rende Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Alper Rende Kimdir?, biyografi sitemizde Alper Rende Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Alper Rende Kimdir? kaç yaşında?, Alper Rende Kimdir? memleketi neresi, Alper Rende Kimdir? evi nerede, Alper Rende Kimdir? nereli, Alper Rende Kimdir? instagram, Alper Rende Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Alper Rende Kimdir? Biyografi

Alper Rende Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografi

16 Ekim 1995 senesinde İzmit’te doğan Alper Rende bi hayli beğeni alan youtuber. Memleketi aslen Mardin. Bir dönem sosyal platform platformları içinde popüler olan Vine ile bir anda geniş bir hedef kitleye ulaştı.

Youtuber Alper Rende babasıyla birlikte çektiği videolarıyla bir hayli önemli kitle elde etmiştir. Eiğitim yaşamına İzmit’te başlayan Alper Rende İstanbul Beykent Üniversitesinde öğrenim görmüştür. 1.74 cm boyu olan Alper Rende Terazi burcudur.

Oyuncu ve mühendis olarak kendini tanımlayan Alper Rende youtube üzerinden 3 günde 1 milyon kişi aracılığıyla izlenebilmektedir.

Alper Rende “Türk Lokumu” sinema filmi başrol oyuncusu ve “Yeni Nesil” rock grubunun  davulcusu olarak müzik kariyerine de sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.