Alper Erözer Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

02.02.2022
388
Alper Erözer Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Alper Erözer Kimdir?, biyografi sitemizde Alper Erözer Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Alper Erözer Kimdir? kaç yaşında?, Alper Erözer Kimdir? memleketi neresi, Alper Erözer Kimdir? evi nerede, Alper Erözer Kimdir? nereli, Alper Erözer Kimdir? instagram, Alper Erözer Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Alper Erözer Kimdir? Biyografi

Alper Erözer Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Alper Erözer enerji şarkısı ile trend. Alper Erözer kimdir? Alper Erözer ailesi ve Alper Erözer ailesi sevgilisi, bunun yanında Alper Erözer babası ne iş yapıyor? Soruları bi hayli revaçta.

Alper Erözer enerji kelimeleri ve şarkı en fazla indirilenler listesinde. Alper Erözer enerji youtube üzerinden tıklama rekorları kırıyor. İşte 13 yaşında albüm yapan ve dünya starı olan Alper Erözer yaşamı.

9 Temmuz 2004 senesinde İzmir’de doğan Alper Erözer sanat kariyerine aslında TV reklamları ve dizi oyunculuğu ile başlamıştır. Sur Yapı, Defacto, Mc Donald’s, Maret ve Ülker Mutluluk Reklamı nu reklamlardan yalnızca bazıları. Bugün 14 yaşında olan Alper Erözer Komşular adlı dizide Güçlü Keser kişiliğini oynamıştır. Alper Erözer babası besteci Cenk Erözer’dir. Alper Erözer’in tam adı ise Alper Serge Erözer’dir. Boyu 1.60 cm ve 45 kg’dur. Ortaokul mezunudur.

I Think You Love Me Now ile büyük çıkış yakalayan Alper Erözer, Türkiye’nin Justin Bieber’i. Alper Erözer Justin Bieber benzetmesi çok yapılıyor. Alper Erözer 2018 senesinde Hey world world isimli cd müzik albümü tüm müzik marketlerde yerini aldı. Albümde 9 şarkının 6’sı İngilizce, 2’si Türkçe ve 1 Türkçe club mix.  Bu 4 İngilizce şarkının söz ve müzikleri ise babası Cenk Erözer’e aittir.

Bugün yaşamını İzmir,’de ilerleten sanatçının gün geçtikçe hayran kitlesi büyüyor. Konser tarihleri ve turneleri de yakında zamanda açıklamalacağı belirtiliyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.