Alp Cose kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

14.01.2022
324
Alp Cose kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Alp Cose kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Alp Cose kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Alp Cose kimdir? kaç yaşında?, Alp Cose kimdir? memleketi neresi, Alp Cose kimdir? evi nerede, Alp Cose kimdir? nereli, Alp Cose kimdir? instagram, Alp Cose kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Alp Cose kimdir? Biyografi

Alp Cose nereli? Kaç yaşında?

Alp Cose kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Alp Cose şarkıları? Alp Cose sevgilisi? Alp Cose boy kilo yaş bilgileri. Alp Cose ile ilgili araştırılanler, müzik kariyeri, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Alp Cose yaşamı ve biyografisi

Alp Cose Türk müzisyen, şarkıcıdır. Söz ve bestesi kendisine ait seslendirdiği şarkılarla tanınmaktadır.

Alp Cose şarkıları

Alp Cose 24 Şubat 1998 tarihinde İstanbul, Bakırköy’de dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına dedesinin eğitimci olmasından ötürü çok erken yaşlarda 4 yaşında başladı. İstanbul Ataşehir Aşama Lisesi’ni bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına Maltepe Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünde sürdürmeye başladı ve bu alandan mezun oldu. Ardından eğitim hayatına değişik bir kolda Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sosyal Medya Yöneticiliği bölümünde sürdürmeye başladı.

Alp Cose müzik kariyerinde en büyük çıkışını söz ve müziği kendisine ait olan “Siyah ve Beyaz” şarkısı ile yaptı. Alp Cose boyu 1.68 cm kilosu 52 kg burcu Balık. Günümüzde müzik çalışmalarına sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.