Almira Tuğgül Küçükoğlu kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
89
Almira Tuğgül Küçükoğlu kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Almira Tuğgül Küçükoğlu kimdir?, biyografi sitemizde Almira Tuğgül Küçükoğlu kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Almira Tuğgül Küçükoğlu kimdir? kaç yaşında?, Almira Tuğgül Küçükoğlu kimdir? memleketi neresi, Almira Tuğgül Küçükoğlu kimdir? evi nerede, Almira Tuğgül Küçükoğlu kimdir? nereli, Almira Tuğgül Küçükoğlu kimdir? instagram, Almira Tuğgül Küçükoğlu kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Almira Tuğgül Küçükoğlu kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Almira Tuğgül Küçükoğlu
Doğum tarihi: 2000
Doğum yeri: İzmir
Boy: 1.66 cm
Kilo: 52 kg
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Oyuncu, Tiyatrocu
İnstagram hesabı için tıklayın

Almira Tuğgül Küçükoğlu nereli? Kaç yaşında?

Almira Tuğgül Küçükoğlu kaç yaşında, yer aldığı diziler, aslen nereli, boy kilo ve burcu, sevgilisi, burnu estetik mi, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Almira Tuğgül Küçükoğlu yaşamı ve biyografisi

Almira Tuğgül Küçükoğlu Türk dizi ve tiyatro oyuncusudur. 2019 senesinde başladığı oyunculuk kariyerinde Yemin dizisinde oynadığı Yonca rolü ile tanınmaya başladı.

Almira Tuğgül Küçükoğlu sevgilisi

Almira Tuğgül Küçükoğlu 2000 senesinde İzmir’de dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İzmir’de başladı.Tekwondo sporu ile ilgilenme başladı. Çok ufak yaşlardan bu yana Liseden sonra üniversite eğitim hayatına İç Mimarlık Bölümü’nde sürdü. Oyunculuk kariyerine başlamadan önce “Sahne Tozu Tiyatrosu’nda” 3 yıl temel oyunculuk dersleri aldı. Daha sonra Tunay Menajerlik – Tunay Gözden’den oyunculuk dersleri aldı.

Almira Tuğgül Küçükoğlu oyunculuk kariyerine ilk kez 2019 senesinde “Yemin” dizsizinde rol “Yonca” rolü ile adım attı. 2020 senesinde “Türkan Hanımın Konağı” dizisinde “Zehra” rolüne hayat verdi. Bekar olan güzel oyuncu şimdilerde dizi film çalışmalarına sürdürmektedir.

Almira Tuğgül Küçükoğlu dizileri ve filmleri

Almira Tuğgül Küçükoğlu yer aldığı diziler, oynadığı tüm filmlerin listesi.

  • 2020 Türkan Hanımın Konağı (Zehra) TV Dizis
  • 2019 Yemin (Yonca) TV Dizisi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.