Ali Yörenç kimdir?, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
89
Ali Yörenç kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Ali Yörenç kimdir?, biyografi sitemizde Ali Yörenç kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ali Yörenç kimdir? kaç yaşında?, Ali Yörenç kimdir? memleketi neresi, Ali Yörenç kimdir? evi nerede, Ali Yörenç kimdir? nereli, Ali Yörenç kimdir? instagram, Ali Yörenç kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Ali Yörenç kimdir? Biyografi

Ali Yörenç nereli? Kaç yaşında?

Ali Yörenç kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu, kimin oğlu? Ali Yörenç yer aldığı diziler? Ali Yörenç sevgilisi ve sevgilileri? Ali Yörenç Fatmagül Fakı, Dolunay Soysert ve Berrak Tüzünataç dışında kimlerle ilişkisi oldu? Ali Yörenç evlendi mi? Kısa olarak yaşamı, biyografi ve vikipedi bilgileri kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Ali Yörenç yaşamı ve biyografisi

Ali Yörenç Türk oyuncu ve bunun yanı sıra senarist Ece Yörenç’in oğludur. Medya ve basında sevgilileri, birliktelikleri ve yer aldığı dizilerle tanınmaya başladı.

Ali Yörenç kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu

Ali Yörenç 1987 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı.  Annesi senarist Ece Yörenç’tir. Öğrenimine İstanbubul’da başladı. Liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı bölümünde sürdürmeye başladı.

Ali Yörenç kameraların karşısına ilk kez 2011 senesinde “Kuzey Güney” dizisinde oynadığı “Can Katmanoğlu” rolü ile adım attı. 2014 senesinde “Kara Para Aşk” dizisinde “Mert” rolüne hayat verdi. 2017 senesinde “Bu Şehir Arkandan Gelecek” dizisinde “Yiğit Bursalı” rolüne hayat veren isim oldu. Ali Yörenç özel yaşamında Fatmagül Fakı, Dolunay Soysert ve Berrak Tüzünataç ile sevgili oldu. Günümüzde oyunculuk kariyerini ilerleten Ali Yörenç bekar olup boyu 1.81 cm ve kilosu 72 kg’dır.

Ali Yörenç dizileri ve filmleri

Ali Yörenç yer aldığı diziler? Ali Yörenç hangi dizilerde oynadı? Aşağıda güncel olarak bulunmaktadır.

  • 2017 Bu Şehir Arkandan Gelecek (Yiğit Bursalı) TV Dizisi
  • 2014 Kara Para Aşk (Mert) TV Dizisi
  • 2011 Kuzey Güney (Can Katmanoğlu) TV Dizisi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.