Ali Yeşilırmak kimdir, Ali Yeşilırmak kaç yaşında?

07.11.2021
261
Ali Yeşilırmak kimdir, Ali Yeşilırmak kaç yaşında?

Ali Yeşilırmak kimdir, biyografi bölümünde Ali Yeşilırmak biyografi sayfası ile karşınızdayız. Ali Yeşilırmak kaç yaşında?, Ali Yeşilırmak memleketi neresi, Ali Yeşilırmak facebook, Ali Yeşilırmak nereli, Ali Yeşilırmak instagram, Ali Yeşilırmak ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Ali Yeşilırmak kimdir? başlığımızın detayları..

Ali Yeşilırmak Kimdir – Ali Yeşilırmak Biyografi

Türkiye 2012 senesinde katıldıkları Yetenek Sizsiniz aracılığıyla tanınan Ali Yeşilırmak Köpek Eğitimi Uzmanıdır.Bir süre Almanya’da da yaşadı. Dayı aracılığıyla köpek eğitmenliği sevdi ve sürdü. Dayısı ile birlikte Ankara’da yaşadığı zamanda 1995-96 senelerinde köpek eğitmenliği yapıyorlardı. Bu meslek o dönem çok bilinmese de sonraları dayısı ve kendisi ünlü oldular.

Askerden sonra da İstanbul’a geldi ve çalıştığı köpek çiftliğinden teklif aldı. İstanbul Ömerli’de bulunan Pet World Köpek Çiftliği’nde köpeklerle ilgileniyor ve onları eğitiyor. Max ise bu çiftlikte doğmuş ve dünyaya geldiğu andan beri de Ali Yeşilırmak ise birlikte. İlk andan beri aralarında değişik bir aşk olduğunu ve onun akıllı hareketli enerjik bir köpek olduğunu dile getiriyor.

Yetenek Sizsiniz Türkiye 12 Mart 2012 tarihli final gecesinde Acun Ilıcalı, Sergen Yalçın ve Hülya Avşar’ın jüri kullanıcı hesabıni yaptığı Yetenek Sizsiniz Türkiye finalinde son iki ye Kafkaslar gurubuyla birlikte kalan Ali Yeşilırmak ve tatlı köpeği Max gecenin sonunda birinci olarak büyük ödül olan 250 bin TL’lik büyük ödülün sahibi olmuşlardı.

Yetenek Sizsiniz Türkiye”nin şampiyonu yarışmadadan 7 yıl sonra 22 ekim 2019’da Max yaşamını yitirdi.

 Ali Yeşilırmak ise şimdilerde Fox tv ekranlarında yayına girecek olan Dostumun Dünyası programında sunuculuk görevini üstlendi.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.