Ali Tarık Fındık kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
119
Ali Tarık Fındık kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Ali Tarık Fındık kimdir?, biyografi sitemizde Ali Tarık Fındık kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ali Tarık Fındık kimdir? kaç yaşında?, Ali Tarık Fındık kimdir? memleketi neresi, Ali Tarık Fındık kimdir? evi nerede, Ali Tarık Fındık kimdir? nereli, Ali Tarık Fındık kimdir? instagram, Ali Tarık Fındık kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Ali Tarık Fındık kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Ali Tarık Fındık
Doğum tarihi: 22 Haziran 1986
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.86 cm
Kilo: 74 kg
Burcu: Yengeç
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Oyuncu
İnstagram hesabı için tıklayın

Ali Tarık Fındık nereli? Kaç yaşında?

Ali Tarık Fındık aslen nereli, burcu, boyu, sevgilisi, kaç yaşında, yer aldığı diziler, kimdir, intagram, kilosu, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Ali Tarık Fındık yaşamı ve biyografisi

Ali Tarık Fındık Türk dizi oyuncusudur. 2010 senesinde başladığı oyunculuk kariyerinde en büyük çıkışını 2017 senesinde Savaşçı dizisinde Astsubay Çavuş İlyas rolü ile yaptı.

Ali Tarık Fındık aslen nereli, burcu, boyu, sevgilisi, kaç yaşında, oynadığı diziler, kimdir, intagram, kilosu, kısaca hayatı ve biyografi

Ali Tarık Fındık 22 Haziran 1986 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Liseden sonra İstanbul Maltepe Üniversitesi Plastik Sanatlar Bölümü’nde eğitimini sürdürdü.  Oyunculuk kariyerine başlamadan önce Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı.

Kameraların karşısına ilk kez 2010 senesinde “Kavak Yelleri” dizisinde oynadığı “Ali” rolü ile adım attı. 2011 ve 2012 senelerı içinde dizi film projelerinde rol alamaya sürdü. En büyük çıkışını 5 yıl sonra 2017 senesinde “Savaşçı” dizisinde “Uzman Çavuş İlyas” rolü yaptı ve tanınmaya başladı. Bekar olan oyuncu Ali Tarık Fındık dizi film çalışmalarına sürdürmektedir.

Ali Tarık Fındık dizileri ve filmleri

Ali Tarık Fındık hangi dizilerde oynadı? Oynadığı diziler ve tam listesi aşağıda bulunmaktadır.

  • 2017 Savaşçı (Astsubay Çavuş İlyas) TV Dizisi
  • 2012 Aşkın Halleri (Kutlu)
  • 2011 Akasya Durağı (Stelyo)
  • 2011 Arka Sıradakiler (Kenan Aras/Serdar)
  • 2010 Kavak Yelleri (Ali)
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.