Ali Mavi Özdemir kimdir?, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
440
Ali Mavi Özdemir kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Ali Mavi Özdemir kimdir?, biyografi sitemizde Ali Mavi Özdemir kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ali Mavi Özdemir kimdir? kaç yaşında?, Ali Mavi Özdemir kimdir? memleketi neresi, Ali Mavi Özdemir kimdir? evi nerede, Ali Mavi Özdemir kimdir? nereli, Ali Mavi Özdemir kimdir? instagram, Ali Mavi Özdemir kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Ali Mavi Özdemir kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Ali Mavi Özdemir
Doğum tarihi: 7 Nisan 2012
Doğum yeri: İstanbul
Boy: Bilinmiyor
Kilo: Bilinmiyor
Burcu: Boğa
Eğitim: İlköğretim
İlişkisi: Bekar
Meslek:  Öğrenci
İnstagram hesabı için tıklayın

Ali Mavi Özdemir nereli? Kaç yaşında?

Ali Mavi Özdemir kimdir, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Cüneyt Özdemir’in oğlu Ali Mavi Özdemir hangi okulda? Hakkında araştırılanler kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Ali Mavi Özdemir yaşamı ve biyografisi

Ali Mavi Özdemir Türk Televizyoncu ve gazeteci Cüneyt Özdemir’in oğludur. 23 Nisan 2020 tarihinde babası Cüneyt Özdemir ile kameraların karşına geçmesi ile gündem konusu oldu.

Ali Mavi Özdemir

Ali Mavi Özdemir 7 Nisan 2012 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Babası Türk televizyonlarının başarılı gazetecisi 5N1K ile bilinen Cüneyt Özdemir ve annesi ise Yeşilçam Sineması’nın güzel oyuncusu Gülşen Bubikoğlu ile ünlü yapımcı Türker İnanoğlu’nun kızları olan Zeynep İnanoğlu’dur. Dayısı oyuncu İlker İnanoğlu’dur.

Cüneyt Özdemir Zeynep İnanoğlu

Ailenin tek çocuğu olan Ali Mavi Özdemir yaşamını hem İstanbul’da hem de babası Cüneyt Özdemir’in mesleği gereği Amerika’da ve Londra’da sürdürmüştür. Büyük hayalleri olan Ali Mavi Özdemir youtuber olmak istemektedir.

Ali Mavi Özdemir babası Cüneyt Özdemir ile 2018 senesinde Ankara ziyareti sırasında Anıtkabir’i ziyaret ederek Mustafa Kemal Atatürk’ü anlatmıştır.

Ali Mavi Özdemir babası Cüneyt Özdemir ile 23 Nisan 2020 tarihinde birlikte kameraların karşısına geçmiştir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.