Alexandra Arzat kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
74
Alexandra Arzat kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Alexandra Arzat kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Alexandra Arzat kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Alexandra Arzat kimdir? kaç yaşında?, Alexandra Arzat kimdir? memleketi neresi, Alexandra Arzat kimdir? evi nerede, Alexandra Arzat kimdir? nereli, Alexandra Arzat kimdir? instagram, Alexandra Arzat kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Alexandra Arzat kimdir? Biyografi

Alexandra Arzat nereli? Kaç yaşında?

Alexandra Arzat kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Alexandra Arzat sevgilisi, eşi, nişanlısı, kiminle evlendi? Alexandra Arzat Ermeni mi? Müslüman mı? Alexandra Arzat Başak Purut ile ilgili araştırılanler kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Alexandra Arzat yaşamı ve biyografisi

Alexandra Arzat Ermeni asıllı Türk Gazeteci ve Muhabir’dir. Cüneyt Özdemir medya şirketinde çalışması ile tanınmaktadır. Aynı zamanda Ekşisözlük’ün sahibi Başak Purut ile Ekim 2020 tarihinde nişanlanması ile gündeme gelmiştir.

Alexandra Arzat Ermeni mi

Alexandra Arzat 1996 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Sahakyan Nunyan Ermeni Lisesi’ni bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Üniversitesi Edabiyat Fakültesi İngiliz Dili ve Edabiyatı Bölümü’nde sürdürmeye başladı. Alexandra Arzat mesleki kariyerine muhabir olarak başladı. CNN Türk 5N1K programında muhabir olarak çalıştı. Ardından Cüneyt Özdemir’in kurduğu Dipnot’ta görev almaya başladı.

Alexandra Arzat Ekşisözlük’ün sahibi Başak Purut ile Ekim 2020 tarihinde nişanlandı. Günümüzde yaşamına İstanbul’da deva etmektedir. Alexandra Arzat boyu 1.65 cm kilosu 52 kg.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.