Alev Karslı kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
1.130
Alev Karslı kimdir, nereli, kaç yaşında?

Alev Karslı Kimdir, biyografi sitemizde Alev Karslı ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Alev Karslı kaç yaşında?, Alev Karslı memleketi neresi, Alev Karslı evi nerede, Alev Karslı nereli, Alev Karslı instagram, Alev Karslı ile alakalı her detay yazımızda..

Alev Karslı Biyografi

Alev Karslı kim, nereli, yaş, boy kilo? Alev Karslı makyaj ücreti? Alev Karslı Makyaj fiyatı ne kadar? Alev Karslı ne kadara makyaj yapıyor? Alev Karslı gelin makyajı fiyatı? Alev Karslı Makyaj dışında neler yapıyor? Alev Karslı estetiksiz, eski hali? Alev Karslı Ezgi Fındık neden küs? Alev Karslı Ezgi Fındık kardeş mi? Alev Karslı eski hali? Alev Karslı burun estetiği oldu mu, makyajsız hali? Alev Karslı eşi kim? Alev Karslı Bella Hadid dışında hangi ünlülere makyaj yaptı? Alev Karslı hangi burç? Alev Karslı nerede oturuyor, nerede çalışıyor? Alev Karslı nasıl ünlü oldu?

Alev Karslı allık, göz altı morlukları, nemlendirici, göz makyajı, ıslak makyaj, kirpik, kontur, günlük makyaj, gece makyajı, dudak kalemi, botoks makyajı, aydınlatıcı, cilt bakımı, makyaj önerileri ve daha birden fazla makyaj püf noktası ile takipçilerini büyülemeye sürdürmekte.

Alev Karslı boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri.

Alev Karslı nerede dünyaya geldi, doğum tarihi, doğum günü? Alev Karslı makyaj eğitimi, makyaj videoları, makyaj fırçaları ve makyaj malzemeleri? Alev Karslı eğitim yaşamı, vikipedi ve biyografi detayları.

Alev Karslı 1989 senesinde İskoçya’da dünyaya gözlerini açtı. Alev Karslı yaşı 2021 yılı itibari ile 32 yaşındadır. Eğitimine İskoçya’da başladı. Çocukluk senelerı ve öğrenimi İskoçya’da geçti. İskoçya Sanat Okulunda renkler ve tonlama üzerine makyaj eğitimi aldı. Ardından Türkiye’ye döndü ve MAC Türkiye Baş Make-Up Artisti olarak çalışmaya başladı. Kariyerinde 15 yılı geride bırakan Alev Karslı birden fazla ünlü ve seçkin bireylerin tercih ettiği Make-Up Artistler içinde.

Alev Karslı kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu, burcu, makyaj fiyatı, sevgilisi

Alberta Feretti’nin Milano Moda Haftasında Bella Hadid’in makyajını yaptı. Türkiye’de Hadise başta olmak üzere birden fazla ünlünün makyajında dokunuşları olan Alev Karslı şimdilerde tüm tecrübelerini youtube kanalında videoları ile takipçilerine sağlamaktadır. Evli olan Alev Karslı Gazeteci Hakan Arslan ile 2019 senesinde nikah masasına oturdu. Köken olarak memleketi aslen Karadeniz olarak bilinmektedir.

Alev Karslı boyu 1.66 cm kilosu 54 cm burcu Oğlak. Alev Karslı makyaj fiyatları Türkiye’de orta düzeyte çalışan ve bilinen Make-Up Artistlerine nazaran daha pahalıdır. Takipçileri aracılığıyla beğenerek ve beğenilerek izlenen Alev Karslı aşağı yukarı tüm takipçilerinin sorularına yanıt vermektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.