Alara Koçibey kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
1.477
Alara Koçibey kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Alara Koçibey kimdir?, biyografi sitemizde Alara Koçibey kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Alara Koçibey kimdir? kaç yaşında?, Alara Koçibey kimdir? memleketi neresi, Alara Koçibey kimdir? evi nerede, Alara Koçibey kimdir? nereli, Alara Koçibey kimdir? instagram, Alara Koçibey kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Alara Koçibey kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Alara Zeynep Koçibey
Doğum tarihi: 1971
Doğum yeri: İstanbul
Boyu: 1.70 cm
Kilo: 56 kg
Burcu: Yengeç
Eğitim durumu: Üniversite
Medeni hali: Boşanmış (Cem Uzan ile)
Meslek: Mimar, Tasarımcı
İnstagram hesabı için tıklayın.

Alara Koçibey nereli? Kaç yaşında?

Alara Koçibey kim, kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu, sevgilisi? Alara Koçibey babası, annesi, kardeşi kim? Alara Koçibey evli mi, kiminle evlendi, çocuğu var mı? Alara Koçibey Cem Uzan? Alara Koçibey doğum günü, boy kilo, Türk mü, gençliği ile ilgili araştırılan tüm detaylar yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Alara Koçibey yaşamı ve biyografisi

Alara Koçibey Türk mimar ve tasarımcıdır. Dönemin ünlü medya patronu iş adamı Cem Uzan’ın eşidir. Türk ünlü ralli sporcusu Renç Koçibey’in kızı ve bunun yanı sıra tasarımcı ve oyuncu Seben Koçibey’in kız kardeşidir.

Alara Koçibey doğum günü Türk mü

Alara Koçibey 1971 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğiti yaşamına İstanbul’da başladı. Babası ralli sporcusu Renç Koçibey ve annesi Meryem Koçibey’dir. Seben Koçibey adında bir kız kardeşi bulunmaktadır. Lise eğitimini İstanbul’da bitirdiktan sonra üniversite yaşamına 3 farklı ülkede sürdü. İstanbul, Londra ve New York’ta İç Mimarlık eğitimi alan Alara Koçibey mesleki yaşamına kendi ofisini kurarak adım attı. Alara Koçibey özel yaşamında İşadamı Cem Uzan ile evlendi. Bu evliliğinden Emre Renç ve Yasemin Paris adında iki çocuğu dünyaya gözlerini açtı. Alara Koçibey  Cem Uzan evliliği 13 yıl sonra olaylı bir biçimde bitti.

Alara Koçibey gençliği

Alara Koçibey, şimdilerde konut ve ofis mekanlarının tasarımları ile ön planda.  Alara Koçibey projeleri içinde Caddebostan’da bulunan Polat İnşaat, Vaniköy, Ulus ve Yenikoy konut projeleri ve Lotus Evleri. Alara Koçibey, Cem Uzan’da boşandıktan sonra magazin dünyasında özel yaşamı ile yeniden yer aldı.  Alara Koçibey kendisinden on yaş ufak Eren Morova ile aşk yaşamaya başladı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.