Ahsen Eroğlu kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
198
Ahsen Eroğlu kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Ahsen Eroğlu kimdir?, biyografi sitemizde Ahsen Eroğlu kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ahsen Eroğlu kimdir? kaç yaşında?, Ahsen Eroğlu kimdir? memleketi neresi, Ahsen Eroğlu kimdir? evi nerede, Ahsen Eroğlu kimdir? nereli, Ahsen Eroğlu kimdir? instagram, Ahsen Eroğlu kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Ahsen Eroğlu kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Ahsen Eroğlu
Doğum tarihi:  27 Ekim 1994
Doğum yeri: Tekirdağ – Çorlu
Boyu: 1.65 cm
Kilo: 49 kg
Burcu: Akrep
Eğitim durumu: Üniversite
Medeni hali: Bekar
Meslek: Oyuncu
İnstagram hesabı için tıklayın.

Ahsen Eroğlu nereli? Kaç yaşında?

Ahsen Eroğlu kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Ahsen Eroğlu sevgilisi? Ahsen Eroğlu yer aldığı diziler, filmleri, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Ahsen Eroğlu yaşamı ve biyografisi

Ahsen Eroğlu Türk dizi oyuncusudur. 2015 senesinde başlayan oyunculuk kariyerinde birden çok dizi filmde rol aldı.

Ahsen Eroğlu kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu

Ahsen Eroğlu, 27 Ekim 1994 tarihinde Çorlu’da dünyaya gözlerini açtı. İlk ve orta öğrenimine Çorlu’da başladı.  Liseyi bitirdiktan sonra eğitimini Ege Ünivesitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu’nda bitirdi. Üniversite senelerında ilgi duymaya başladığı oyunculuk macerasıni Sahne 3MOTA bünyesinde almaya başladı. Kamera önü oyunculuk eğitiminin sonrasında televizyon ekranlarına ilk kez 2015 senesinde Bir Modern Habil Kabil Hikayesi adlı dizi filmi ile merhaba dedi. 2016 ve 2017 senelerında ard arda farklı rollerde farklı diz projelerinde rol oynamaya başladı. “Muhteşem Yüzyıl Kösem, Kızlarım İçin, Anne,  İstanbullu Gelin ve Kuzgun” dizileri ses getiren projeleri içinde yer aldı.

Ahsen Eroğlu dizileri

Oyunculuk kariyeri  ve televizyon ekranlarına çıkış öyküsünün bunun yanında dizilerde oynadığı rollerin hakkını vererek seyircisi ile bağ kurarak yoğunlaşan güzel oyuncu Ahsen Eroğlu bir anda bir hayli önemli hedef kitleye sahip oldu. Yetenekleri ve güzelliği ile ön plana çıkan oyuncu fiziki olarak Farah Zeynep Abdullah’a benzetilmektedir.

Ahsen Eroğlu sevgilisi

Ahsen Eroğlu 2020 senesinde “Menajerimi Arayın” dizisinde “Dicle” rolüne hayat veren isim oldu. Ahsen Eroğlu, bekar olup şimdilerde dizi çalışmalarını sürdürmekte ve yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.

Ahsen Eroğlu oynadığı diziler

Ahsen Eroğlu dizileri ve filmleri

Ahsen Eroğlu yer aldığı diziler? Ahsen Eroğlu hangi dizilerde oynadı? Yeni dizisi, oynadığı tüm filmler aşağıda sıralanmıştır.

  • 2020 – Menajerimi Arayın (Dicle) TV Dizisi
  • 2019 – Kuzgun (Kumru) TV Dizisi
  • 2018 – İstanbullu Gelin (Yaz) TV Dizisi
  • 2017 – Kızlarım İçin (Suna) TV Dizisi
  • 2016 – Anne (Duru) TV Dizisi
  • 2016 – Muhteşem Yüzyıl Kösem (Melek) TV Dizisi
  • 2015 – Bir Modern Habil Kabil Hikayesi TV Dizisi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.