Ahmet Serdar Oral kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
125
Ahmet Serdar Oral kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Ahmet Serdar Oral kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Ahmet Serdar Oral kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ahmet Serdar Oral kimdir? kaç yaşında?, Ahmet Serdar Oral kimdir? memleketi neresi, Ahmet Serdar Oral kimdir? evi nerede, Ahmet Serdar Oral kimdir? nereli, Ahmet Serdar Oral kimdir? instagram, Ahmet Serdar Oral kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Ahmet Serdar Oral kimdir? Biyografi

Ahmet Serdar Oral nereli? Kaç yaşında yaşamını yitirdi?

Ahmet Serdar Oral kimdir, nereli, boyu, kilosu, kaç yaşında öldü, neden öldü, ölüm sebebi?  Özgü Namal kaç çocuğu var? Özgü Namal eşi Ahmet Serdar Oral kimdir, ne iş yapıyor? Özgü Namal’ın eşi Serdar Oral ile ilgili araştırılanler kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Ahmet Serdar Oral yaşamı ve biyografisi

Ahmet Serdar Oral Türk oyuncu Özgü Namal’ın eşidir. Özgü Namal eşi Serdar Oral ile 2014 senesinde nikah masasına oturdu. Bu evliliklerinden Nefes ve Elem Su adında iki çocukları dünyaya gözlerini açtı. Özgü Namal eşi Serdar Oral 6 Ekim 2020 tarihinde yaşamını kaybetmesi ile gündeme geldi.

Ögü Namal eşi

Ahmet Serdar Oral 1977 senesinde dünyaya gözlerini açtı. Mesleği Nefes Terapisti. Ahmet Serdar Oral Türk televizyonlarının bi hayli beğeni alan oyuncusu Özgü Namal ile 2014 senesinde evlendi. Bu evliliklerinden iki çocukları dğnyaya geldi. Çocuklarının adları ise Nefes ve Elem Su. Özgü Namal eşi Serdar Oral uzun süredir büyükşehir yaşamından sıyrılıp Muğla Köyceğiz’e yerleşerek hayatlarını sürdürmekteydiler.

Özgü Namal eşi Serdar Oral 6 Ekim 2020 tarihinde geçirdiği kalp krizi neticesinde yaşamını yitirdi. Serdar Oral Kanlıca Mezarlığı’na toprağa verildi.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.