Ahmet Öküzcüoğlu kimdir, Ahmet Öküzcüoğlu kaç yaşında?

05.11.2021
142
Ahmet Öküzcüoğlu kimdir, Ahmet Öküzcüoğlu kaç yaşında?

Ahmet Öküzcüoğlu kimdir, biyografi bölümünde Ahmet Öküzcüoğlu biyografi sayfası ile karşınızdayız. Ahmet Öküzcüoğlu kaç yaşında?, Ahmet Öküzcüoğlu memleketi neresi, Ahmet Öküzcüoğlu facebook, Ahmet Öküzcüoğlu nereli, Ahmet Öküzcüoğlu instagram, Ahmet Öküzcüoğlu ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Ahmet Öküzcüoğlu kimdir? başlığımızın detayları..

Ahmet Öküzcüoğlu Kimdir – Ahmet Öküzcüoğlu Biyografi

1968 Yılında Manisa’nın Alaşehir beldesinde doğan  Ahmet Öküzcüoğlu,  Kahveci Nedim’in oğlu, Kahya Ahmet’in torunu, Alaşehirli hemşehrilerim de Dişçi Ahmet diye tanırlar. ilk öğretimini Alaşehir ortaokulunda, Lise eğitimini ise Parasız Yatılı okul sınavını kazanarak İzmir ATATÜRK Lisesinde tamamlamıştır. Üniversite eğitimini Ege Üniversitesi Diş Hekimliğini ve 2000 senesinde ise Celal Bayar Üniversitesi Alaşehir Meslek Yüksek Okulu Ziraat teknikeri olarak tamamlamıştır. 

 Okul yaşamını bitirdiktan sonra Kütahya Hava Hastanesinde Yedek Subay olarak askerliğini tamamlamış.Ardından memleketine dönerek muayenehane açmış. 27 senedir aynı adreste hizmet vermektedir.

Ahmet Öküzcüoğlu, Alaşehir’de Diş hekimliği yapmaktadır. 2014 Yılından bu yana Alaşehir belediyesi’de Meclis kullanıcı hesabı yapmakta olan Öküzcüoğlu 2019 Yerel Seçimlerde Chp Alaşehir belediye başkanı Seçilmiştir. 

Ahmet Öküzcüoğlu eşi Selen Öküzcüoğlu’dur.Çiftin Nedim Ata ve Alp adlı iki  çocukları  var.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.