Ahmet Hilmi Deler kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
104
Ahmet Hilmi Deler kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Ahmet Hilmi Deler kimdir?, biyografi sitemizde Ahmet Hilmi Deler kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ahmet Hilmi Deler kimdir? kaç yaşında?, Ahmet Hilmi Deler kimdir? memleketi neresi, Ahmet Hilmi Deler kimdir? evi nerede, Ahmet Hilmi Deler kimdir? nereli, Ahmet Hilmi Deler kimdir? instagram, Ahmet Hilmi Deler kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Ahmet Hilmi Deler kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Ahmet Hilmi Deler
Doğum tarihi: 16 Nisan 1994
Doğum yeri: Sakarya
Boy: 1.77 cm
Kilo: 70 kg
Burcu: Koç
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Oyuncu, Tiyatrocu
İnstagram hesabı için tıklayın

Ahmet Hilmi Deler nereli? Kaç yaşında?

Hilmi Deler kimdir, aslen nereli, yaşı, boy kilo, sevgilisi, evlendi mi, eşi kim, yer aldığı diziler? Kısa olarak yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Ahmet Hilmi Deler yaşamı ve biyografisi

Ahmet Hilmi Deler Türk dizi ve tiyatro oyuncusudur. 2019 senesinde BKM Mutfak Çok Güzel Hareketler 2 ekibinde yer alarak büyük bir çıkış yakaladı.

Ahmet Hilmi Deler eşi sevgilisi evlendi

Ahmet Hilmi Deler 16 Nisan 1994 senesinde Skarya’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına Sakarya’da başladı. Tiyatroya olan ilgisi ilkokul senelerında başladı ve lise saatleri civarında sürdü. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına Trakya Üniversitesi Ekonometri Bölümü’nde sürdü. 2010 senesinde Tiyatro Ti’de Temel Oyunculuk Eğitimi aldı. Düşünce Edebiyat ve Tiyatro Kulübü çatısı altında 4 yıl görev aldı ve oyunlar yazdı çocuk tiyatrolarına rol aldı. Aynı zamanda kısa film çalışmaları oldu.

Ahmet Hilmi Deler için dönüm noktası 2016 senesinde BKM Mutfak bünyesinde tertip edilen doğaçlama ligi ve Geçici Tiyatro sezonudur. Bu sezonu birincilikle bitiren Ahmet Hilmi Deler, BKM Mutfak Altyapı ekibine girerek skeç yazmaya ve oynamaya başladı.

Ahmet Hilmi Deler kameraların karşısına ilk kez “Çok Güzel Hareketler Bunlar 2” ile adım attı. En büyük çıkışını da bu skeç dizisi ile yaptı. Ahmet Hilmi Deler bekar olup yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.

Ahmet Hilmi Deler dizileri ve filmleri

Ahmet Hilmi Deler yer aldığı diziler ve oynadığı film yapımları aşağıda yer alamktadır.

  • 2019 – Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 (TV Dizisi)
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.