Ahmet Gürhan kimdir, Ahmet Gürhan kaç yaşında?

06.11.2021
1.011
Ahmet Gürhan kimdir, Ahmet Gürhan kaç yaşında?

Ahmet Gürhan kimdir, biyografi bölümünde Ahmet Gürhan biyografi sayfası ile karşınızdayız. Ahmet Gürhan kaç yaşında?, Ahmet Gürhan memleketi neresi, Ahmet Gürhan facebook, Ahmet Gürhan nereli, Ahmet Gürhan instagram, Ahmet Gürhan ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Ahmet Gürhan kimdir? başlığımızın detayları..

Ahmet Gürhan Kimdir – Ahmet Gürhan Biyografi

Ahmet Gürhan, Büyük Birlik Partisi’nde, genel Başkan Mustafa Destici’ye karşı, Genel Başkan Yardımcılığı görevinden istifa etti.

1957 Ankara doğumlu. Tahsil yaşamının tamamını Ankara’da bitirdi. Uzun süre Sosyal Güvenlik Bakanlığında yöneticilik yaptı. Daha sonra Sağlık Bakanlığında idarecilik yaptı. Memuriyet yaşamından sonra kendine ait şirketlerde yönetim kurulu başkanlığı yapmakta. Büyük Birlik Partisi Yüksek İstişare Kurulu kullanıcı hesabı, Merkez Karar ve Yürütme Kurulu Üyeliği ve seçim işlerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcılığını yürüttü.  2015 genel seçimleri Saadet Partisi 25. dönem milletvekili adayı oldu. 2018 genel seçimleri Ak Parti 27. dönem İzmir 1. bölge 8. sıra milletvekili adayıdır. İzmir Güzelbahçe’de ikamet etmekte; evli ve 2 çocuk babası. 

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.