Ahmet Aga kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
1.973
Ahmet Aga kimdir, nereli, kaç yaşında?

Ahmet Aga Kimdir, biyografi sitemizde Ahmet Aga ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ahmet Aga kaç yaşında?, Ahmet Aga memleketi neresi, Ahmet Aga evi nerede, Ahmet Aga nereli, Ahmet Aga instagram, Ahmet Aga ile alakalı her detay yazımızda..

Ahmet Aga Biyografi

Ahmet Aga roblox kaç yaşında, gerçek adı? Robloks Ahmet aga kimdir? Ahmet aga mınecraft ve roblox simulator ile kitlesinin karşısına çıktı. Ahmet aga roblox, minecraft, texture pack, skin, bunun bunun yanında roblox zombi korku oyunları ile bilinmektedir.

Ahmet Aga kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu, burcu, sevgilisi

Ahmet Aga yani tam adı ile Ahmet Said Cihan genç youtuber 10 Haziran 1998 senesinde dünyaya gözlerini açtı. 2021 yılı itibari ile 22 yaşında olan genç fenomen youtube kanalı üzerinden paylaşımı yaptığı oyun videoları ile bir buçuk milyonun üzerinde aboneye sahip oldu. Youtube kanalını 4 Temmuz 2013 tarihinde açtı. Youtube kanalında en popüler oyunları içinde Minecraft ve Zula videoları bulunmaktadır. Sürekli güncellenen video içerikleri ile takipçileri aracılığıyla Ahmet Aga Youtube fabrikası başlığı ile dikkat çekmiştir. Bu başlıkta oyunlarının sunumunu yapan Ahmet Aga Minecraft tarzı oyunlarını bir şova dönüştürerek renkli ve keyifli olarak sunumu ile de takdir ve beğeni toplamaktadır.

Ahmet Aga youtube sayfası diğer youtuberlerdan farklı olarak bir adım öne çıkmasının temel nedeni, kanalın sürekli olarak güncel olması ve hemen hemen günlük video içeriklerinin paylaşılmasıdır. Yani Ahmet Aga Youtube sayfası içerik yönünden güncelleme hususunda öndedir. Ahmet Aga Youtube kanalı Tycoon Roblox videoları hususunda çok popüler ve profesyonel paylaşımlar yapmaktadır. Eğer oyun sevdalısıysanız yotube videolarında paylaşılan Tycoon Roblox videolarını izlemek için vakit kaybetmeyin. Ayrıca youtube kanalında popüler olmayan Tycoon videolarını da izleme şansınız bulunmaktadır. Ahmet Aga Türk yapımı oyunlardan birisi olan Zula oyunu ile de bi hayli geniş bir hedef kitleye hitap etmektedir.

Ahmet Aga boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi

Yine takipçilerinin yoğun ilgi gösterdiği Ahmet Aga Roblox saklambaç video paylaşımı bi hayli popüler ve keyiflidir. Ayrıca Ahmet Aga Egg Wars yani yumurta savaşları videoları ile de değişik bir kitle elde etmiştir. Ahmet Aga Roblox gerçek hayat, korku asansörü, Minecraft skin ticareti, Jailbreak hapisten kaçış firar videoları, Roblox videoları ile de hayran kitlesini gün geçtikçe katlamaktadır. Vücut geliştirme sporları ile çok alakalıdir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.