Adil Gür Kimdir Biyografisi ve Hayatı

30.09.2021
285
Adil Gür Kimdir Biyografisi ve Hayatı

Adil Gür Kimdir? Biyografisi ve Hayatı, biyografi bölümünde Adil Gür Kimdir? Biyografisi ve Hayatı biyografisi ile sizlerleyiz. Adil Gür Kimdir? Biyografisi ve Hayatı , kaç yaşında, nereli hemen siz değerli okurlarımıza geniş bir şekilde bahsedelim.. 

Adil Gür Kimdir? Biyografisi ve Hayatı – Kaç Yaşında – Memleketi Neresi

Adil Gür Kimdir-Biyografisi ve Hayatı
Adil Gür Kimdir-Biyografisi ve Hayatı

A&G araştırma şirketinin sahibi olan Adil Gür kimdir?Biyografisi ve Hayatı. Adil Gür; 1965 senesinde Malatya’da dünyaya gelmiştir. Adil Gür’ün 4 kardeşi bulunmaktadır. Babası öğretmendir. Henüz 6 yaşında iken Malatya’ya taşınmışlardır. İlk ve orta öğrenimini Malatya’da tamamlayan Adil Gür, Malatya İmam Hatip Lisesi’nden mezun olmuştur. Ardından İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne giriş yapmış ve tam 15 yılda okulu tamamlamıştır.

Adil Gür, üniversitede okuduğu sırada 1987 senesinde Konda araştırma şirketinin sahibi olan Tarhan Erdem’in yanında çalışmıştır. Araştırma sektörüne anketör olarak başlamıştır. Adil Gür, 1995 yılına kadar bir çok araştırma şirketinde yöneticilik görevinde bulunmuştur. Ardından 1995 senesinde A&G araştırma şirketini kurmuştur.

Adil Gür’ün adına duyurması ise 1995 ve 2015 senelerı içinde şirketiyle yaptığı seçim tahminleri ile başarmıştır. Adil Gür; şirketinde bir çok siyasi ve sosyal içeriğe sahip araştırmalarda bulunmuştur. Birkaç senedir da Türkiye’de bulunan çeşitli belediyeler ile birlikte “Vatandaş Karnesi Başkan Dinliyor” isimli projeyi yürütmektedir. 1999 senesinde Naile Gür ile dünya evine giren Adil Gür’ün 1 kız 1 de erkek çocuğu bulunmaktadır.


 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.