Adil Gevrek kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

14.01.2022
335
Adil Gevrek kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Adil Gevrek kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Adil Gevrek kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Adil Gevrek kimdir? kaç yaşında?, Adil Gevrek kimdir? memleketi neresi, Adil Gevrek kimdir? evi nerede, Adil Gevrek kimdir? nereli, Adil Gevrek kimdir? instagram, Adil Gevrek kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Adil Gevrek kimdir? Biyografi

Adil Gevrek nereli? Kaç yaşında?

Adil Gevrek kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Adil Gevrek eşi, evli mi? Adil Gevrek boy kilo yaş bilgileri. Adil Gevrek kim, ne iş yapıyor, şirketi, serveti, hangi takımı tutuyor, Malatya’nın neresinden? Adil Gevrek ile ilgili araştırılanler kariyeri, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Adil Gevrek yaşamı ve biyografisi

Adil Gevrek Türk  iş adamı. Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı ve bunun yanı sıra MAKON Genel Başkanı’dır.

Adil Gevrek kim, şirketi, serveti, hangi takımı tutuyor, Malatya nın neresinden

Adil Gevrek Malatya’da dünyaya gözlerini açtı. Memelekti aslen Malatya’dır. Çocukluk senelerı 12 yaşına kadar Malatay’da geçti. Ardından İstanbul’a taşındı. Çocuk yaşlarda tekstil işiyle meşgul oldu. Ardından plastik alanında faaliyet göstermeye başladı. Kısa süre içinde iş kariyerini büyüterek İstanbul İkitelli’de Sam Plastik Sanayi Şirketi’ni kurdu.

Adil Gevrek, Malatyaspor Kulüp Başkanı, Pastik Sanayi Yönetim Kurulu başkanı ve bunun yanında İKTİSAD ve Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu sivil toplum kolları üyesi, İstanbul merkezli Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliğinde genel başkan vekilidir. Ayrıca Dünya Basın Mensupları Derneği proje ve ARGE komisyon üyesidir.

Adil Gevrek evli olup şimdilerde yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.