Adem Kılıççı Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

19.01.2022
207
Adem Kılıççı Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Adem Kılıççı Kimdir?, biyografi sitemizde Adem Kılıççı Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Adem Kılıççı Kimdir? kaç yaşında?, Adem Kılıççı Kimdir? memleketi neresi, Adem Kılıççı Kimdir? evi nerede, Adem Kılıççı Kimdir? nereli, Adem Kılıççı Kimdir? instagram, Adem Kılıççı Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Adem Kılıççı Kimdir? Biyografi

Adem Kılıççı Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografisi

Adem Kılıççı doğum tarihi 18 Nisan 1986’dır.  Bugün 32 yaşında olan Adem Kılıççı bekar, boyu 1.85 cm, kilosu 70 ve burcu ise Koç. Survivor ile bir anda şöhret basamaklarını tırmanan Adem Kılıççı aslen Ağrı’lıdır.  Gerçek mesleğinde sporcu ve boksördür. Anadolu kültürünün tüm detaylarını bünyesinde barındıran Adem Kılıççı Türk milletinin kalbinde yer edinmesinin en büyük nedeni katıldığı Survivor yarışmalarında efendiliği ve kişiliği ile örnek olmasıydı.

Eğitim ve öğrenim yaşamına Ağrı’da başlayan boksör ve yarışmacının aile bireyleri içinde medya elemanı olan kardeşi de mevcuttur. Boksörlük kariyerine 2004 senesinde Antalya dünya Boks Şampiyonası’na katılarak gümüş madalya alması ile başladı.

2007 senesinde Dünya Amatör Boks Şampiyonası’nda bronz madalya aldı. 2 yıl sonra yani 2009 senesinde gerçekleştirilen Akdeniz Oyunları’nda yine gümüş madalyanın sahibi oldu.

2011 senesinde Büyükler Avrupa Şampiyonası’nda Gümüş madalya alarak onurlandırdı.

2013 Akdeniz Oyunlarında da bu başarılarını Altın madalya ile taçlandırdı..

Adem Kılıççı,  2014-2015 Dünya Boks Federasyonunun gerçekleştirdiği APB Profesyonel Boks Liginde Dünya Şampiyonu olarak Rio Olimpiyatlarına katılma hakkı kazandı.

Bu zamandan sonra 2 kez Survivor müsabakasında gönüllüler ve ünlüler takımında yarıştı. Özel yaşamında bir dönem yarışmada Sabriye ile yakılaştığı belirtilse de aslı olmadığı anlaşılmıştır.

Adem Kılıççı şimdilerde yaşantısını İstanbul’da sürdürmekte ve çalışmalarına sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.