Addison Rae kimdir, Addison Rae kaç yaşında?

07.11.2021
151
Addison Rae kimdir, Addison Rae kaç yaşında?

Addison Rae kimdir, biyografi bölümünde Addison Rae biyografi sayfası ile karşınızdayız. Addison Rae kaç yaşında?, Addison Rae memleketi neresi, Addison Rae facebook, Addison Rae nereli, Addison Rae instagram, Addison Rae ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Addison Rae kimdir? başlığımızın detayları..

Addison Rae Kimdir – Addison Rae Biyografi

Addison Rae Amerikan sosyal platform kişiliği ve dansçısıdır. Louisiana yerlisi, koreografisi olan dansları ve dudak senkronizasyonu videoları Mayıs 2020 itibariyle TikTok’ta 1,9 milyar beğeni ve 38,0 milyon takipçisi biriktirerek platformda en fazla takip edilen 5. birey oldu.

Addison Rae, 2000 senesinde Louisiana’da dünyaya geldi.iki ufak erkek kardeşi var. Ailesi Monty ve Sheri kızlarının başarılarından gurur duyuyorlar. Addison’un annesi de bir TikTok hesabına sahip ve 6 milyon takipçisi var. Annesi Aynı zamanda bir mühendis ve fotoğrafçı. Addison’un tüm ailesi TikTok’ta. Babası Monty’nin hesabı var ve iki erkek kardeşi de bir hesabı paylaşıyor.

Lise eğitimini Shreveport’ta bulunan Calvary Baptist Akademisi’ne sürdü. 2019’da onur derecesi ile mezun oldu. Daha sonra Baton Rouge’daki Louisiana Eyalet Üniversitesi’ne kaydoldu. Yayın gazeteciliği ve kitle iletişimi hususunda bir derece peşinde.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.