Ada Yarar kimdir?, nereli, kaç yaşında?

18.01.2022
3.540
Ada Yarar kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Ada Yarar kimdir?, biyografi sitemizde Ada Yarar kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ada Yarar kimdir? kaç yaşında?, Ada Yarar kimdir? memleketi neresi, Ada Yarar kimdir? evi nerede, Ada Yarar kimdir? nereli, Ada Yarar kimdir? instagram, Ada Yarar kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Ada Yarar kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Ada Yarar
Doğum tarihi: 1999
Doğum yeri: İstanbul
Boyu:  Bilinmiyor
Kilo:  Bilinmiyor
Burcu:  Bilinmiyor
Eğitim durumu: Üniversite
Medeni hali: Bekar
Meslek: Oyuncu, Tiyatrocu
İnstagram hesabı için tıklayın.

Ada Yarar kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Ada Yarar kimdir, nereli, kaç yaşında, Bülent Emin Yarar kızı ve Bennu Yıldırımlar kızı Ada Yarar hangi dizilerde oynadı, Avlu dizisinde rol aldı mı, sevgilisi kim, hangi tiyatro sahnelerinde yer aldı? Kısa olarak yaşamı ve biyografi bilgisi kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Ada Yarar yaşamı ve biyografisi

Ada Yarar Türk oyuncu ve tiyatrocu. Oyuncu Bülent Emin Yarar ve Bennu Yıldırımlar’ın kızıdır. “Bir Sergiden Tablolar” adlı çocuk oyununda klasik müzik gösterisinde oynaması ile bilinmektedir.

Ada Yarar 1999 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Annesi oyuncu Bennu Yıldırımlar ve babası oyuncu Bülent Emin Yarar’dır. Eğitim yaşamına İstanbul’da başlayan Ada Yarar liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul’da sürdürmekte ve aynı eksende tiyatro ve oyunculuk kariyerine sürdürmektedir.

Ada Yarar oyunculuk macerası halen 2 yaşındayken annesi Bennu Yıldırmlar’ın onu tiyatro oyununa götürmesi ile seyirciyi selamlaması ile başlamıştır. Tiyatrocu bir aileden gelen Ada Yarar 2008 senesinde çocuklar için İş Sanat çatısı altında tertip edilen “Bir Sergiden Tablolar” isimli klasik müzik gösterisinde sahne almıştır. Aynı zamanda “3.Tekil Şahıs” tiyatro oyununda rol almıştır. Günümüzde üniversite eğitim hayatına devam eden Ada Yarar tiyatro çalışmalarına sürdürmektedir.

Ada Yarar tiyatro oyunları

  • 2014 3.Tekil Şahıs
  • 2008 Bir Sergiden Tablolar

Ada Yarar dizi ve filmleri

Ada Yarar yer aldığı diziler ve oynadığı filmler aşağıda güncel olarak sıralanacaktır. Ada Yarar Avlu dizisinde oynamamıştır.

Ada Yarar fotoğrafları

bülent emin yarar kızı
Bennu Yıldırımlar kızı
ada yarar kaç yaşında
ada yarar kac yasinda
ada yarar instagram
ada yarar avlu
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.