Ada Masalı Melisa Kim? Merve Nur Bengi Kimdir? Boy Kilosu! Kaç Yaşında? Oynadığı Diziler

25.10.2021
432
Ada Masalı Melisa Kim? Merve Nur Bengi Kimdir? Boy Kilosu! Kaç Yaşında? Oynadığı Diziler

Ada Masalı Melisa Kim? Merve Nur Bengi Kimdir? Boy Kilosu! Kaç Yaşında? Oynadığı Diziler, biyografi sitemizde, Ada Masalı Melisa Kim? Merve Nur Bengi Kimdir? Boy Kilosu! Kaç Yaşında? Oynadığı Diziler başlığı altında makale bir araya getirdik. Ada Masalı Melisa Kim? Merve Nur Bengi Kimdir? Boy Kilosu! Kaç Yaşında? Oynadığı Diziler biyografisi yazımızda…

Başlıklar

Ada Masalı Melisa Kim? Merve Nur Bengi Kimdir? Boy Kilosu! Kaç Yaşında? Oynadığı Diziler

Star TV ekranlarının ilgi ile izlenen dizisi Ada Masalı yayın yaşamına sürdürmekte. Dizide bulunan oyuncuların hayatları da bundan dolayı sürekli olarak merak konusu oluyor. Dizideki araştırılan oyunculardan birisi de Merve Nur Bengi. Ada Masalı dizisinde Melisa kişiliğini canlandıran oyuncu ile ilgili çok sayıda araştırılan konu var. Bu nedenle siz değerli okurlarımız için oyuncu ile ilgili bir biyografi yazısı bir araya getirdik. (Video biyografisi yazıya eklenmiştir. Dilerseniz YouTube kanalımızda hazırladığımız video aracılığı ile de bilgi alabilirsiniz)

Merve Nur Bengi Kimdir?

Merve Nur Bengi Kimdir? https://youtu.be/glahcno5v-g

Merve Nur Bengi kaç yaşında? Nereli? Boyu, kilosu ve burcu ne? Bugüne kadar yer aldığı diziler ve filmler. Vikipedi bilgileri. Evli mi? Sevgilisi var mı? İnstagram ve Twitter adresi. Tüm bu konular ve sorular ile alakalı arama motorlarında yoğun biçimde seyirciler aracılığıyla arama sorguları yapılıyor. Hazırladığımız yazı aracılığıyla merak ettiğiniz soruların cevabına ulaşabileceksiniz. Elbette ki her bilgi mevcut olmayabilir fakat yeni gelişmeler elde ettikçe yazımızı güncelleyebileceğimizi şimdiden hatırlatmak istedik.

Kaç Yaşında?

Merve Nur Bengi 20 Haziran 1993 tarihinde Avustralya’da dünyaya gözlerini açtı.
Liseyi İzmir Özel Çamlaraltı Koleji’nde okudu.
Lisans eğitimini İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Sahne Sanatları Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır.

Oynadığı Diziler Ve Filmler

İlk tecrübesini 2014 senesinde gösterime giren Unutursam Fısılda adlı sinema filminde yaşayan Bengi aynı yıl Nemesis’i Uyandırmak isimli kısa filmde Esma rolü ile yer aldı.
2019 senesinde ise 4n1k adlı dizide Çağla Erdem kişiliğine hayat verdi.
Güzel oyuncu son kez EXXEN’de yayına giren öğrenci evi adlı dizide Masum, çekingen ve de aşık bir karakter olan Deniz karakterini oynadı.
Şu aralar Star TV ekranlarında yayına giren Ada Masalı dizisinde Melisa kişiliğine hayat vermektedir.
Ayrıca Yaz 96 isimli Netflix dizisinin oyuncu ekibinde bulunan bulunmaktadır.

Boy Ve Kilosu

İkizler burcundandır. 1.74 metre boyundadır ve 54 kilogram ağırlığındadır. Esasen nereli olduğu halen bilinmemekte. Özel yaşamı ile alakalı de pek bilgi bulunmayan oyuncunun sevgilisi var mı yok mu bilinmemekte.
Başarılı oyuncu Televi Menajerlik ajansına kayıtlı olarak oyunculuk kariyerini sürdürmektedir.
İyi derecede İngilizce ve Hollandaca bilmektedir.
Dans hususunda bi hayli kabiliyetli olan oyuncunun müzikle de arası bi hayli iyidir.
Boş zamanlarını spor yaparak değerlendirmektedir. Sosyal medyayı da aktif olarak kullanmaktadır. Bu yazının hazırlandığı sırada İnstagram adresinde 13.300 takipçisi bulunmaktadır.

İnstagram Adresi https://www.instagram.com/mervenurbengi/

Merve Nur Bengi Dizileri ve Filmleri

Unutursam Fısılda (Kız Öğrenci) – 2014
Nemesis’i Uyandırmak (Esma) – 2014
4N1K (Çağla) – 2019
Öğrenci Evi (Deniz) – 2021
Yaz 96 – 2021
Ada Masalı (Melisa) – 2021

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.