Ada Eşiz kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
2.012
Ada Eşiz kimdir, nereli, kaç yaşında?

Ada Eşiz Kimdir, biyografi sitemizde Ada Eşiz ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ada Eşiz kaç yaşında?, Ada Eşiz memleketi neresi, Ada Eşiz evi nerede, Ada Eşiz nereli, Ada Eşiz instagram, Ada Eşiz ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Ada Eşiz Biyografi

Ada Eşiz kimdir, kaç yaşında, nereli?

Ada Eşiz oyuncu Berna Laçin ve işadamı Tolga Eşiz’in kızıdır. 23 Nisan 2002 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. 19 yaşındadır. Berna Laçin kızı Ada Eşiz basından uzakta bir hayat sürdürmektedir. Günümüzde üniversite öğrencisi olarak eğitimini sürdürmektedir. İnstagram hesabı üzerinden sürekli olarak doğa ve mekan fotoğrafları paylaşmaktadır.

Ada Eşiz yaşamı ve biyografisi

Ada Eşiz 23 Nisan 2002 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Atatürk’ün dünya çocuklarına arman ettiği 23 Nisan tarihinde dünyaya geldiğu için şanslıdır. 2021 itibari ile 19 yaşındadır. Ada Eşiz sinema oyuncusu ve bunun yanı sıra sunucu olan Berna Laçin’in kızıdır. Babası ünlü işadamı Tolga Eşiz’dir.

tolga eşiz kimdir ne iş yapar berna laçin kızı biyografi

Ailenin tek çocuğu olarak İstanbul’da doğup büyüyen Ada Eşiz eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına başladı.

Berna Laçin kızı Ada Eşiz’in anne ve babası 1996 senesinde nikah masasına oturdu.  23 Nisan 2002 tarihinde evliliklerinden 6 yıl sora ise Ada Eşiz dünyaya geldi. Ada Eşiz şimdilerde üniversite eğitim hayatına sürdürmektedir.

Ada Eşiz boy kilo ve hangi burç?

Ada Eşiz boyu 1.72 cm kilosu 52 kg ve burcu Boğa.

Berna Laçin kızı hangi okulda okuyor

Ada Eşiz sevgilisi var mı?

Ada Eşiz sosyal platform hesaplarında bile kendi fotoğraflarını paylaşmamaktadır. Gözlerden uzakta bir hayat süren Ada Eşiz sevgilisi ile ilgili net bir bilgiye ulaşılamamıştır. Ada Eşiz hangi okulda, Berna Laçin kızı hangi okulda okuyor, hangi üniversite de, doğum tarihi, instagram hesabı, sevgilisi var mı, kimiz kızı gibi en fazla sorgulanan suallerin cevabını vermeye çalıştık.

ada eşiz hangi okulda
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.