Acun Ilıcalı

Acun Ilıcalı

8 Ağustos 2015 0 Yazar: Biyografi

Türk televizyon tarihinin en hızlı yaşanan büyümelerinden birini hiç kuşkusuzu Acun Ilıcalı gösterdi. Acun Firarda programının sunuculuğunu yaparken dünyayı gezen ve bu program ile Türk halkının sempatisini kazanan Ilıcalı, kısa süre içinde televizyon yapımcılığı ve ardından kanal sahipliğine kadar yükseldi. 4 çocuk sahibi olan ünlü yapımcı, iki evlilik yaptı.

Geçtiğimiz yıllarda Seyma Subaşı ile adı aşk dedikodularına karışmış ve medyada ihanet haberleri ile yer bulmuştu. Eşi ile evliliği süren ünlü prodüktör’ün bu ilişkiden bir de Melisa adında bir kız çocuğu dünyaya gelmiştir. 29 Mayıs 1969 tarihinde Edirne’de dünyaya geldi. Var Mısın Yok Musun ile bir anda Türkiye’nin en çok izlenen yarışma programının sunucusu olarak gönüllerde taht kurdu. Daha sonra Fear Factor, Yeteneksizsiniz Türkiye ve özellikle de Survivor yarışmaları ile kazancını önemli oranda arttırdı.182 cm boyundaki ünlü yapımcının kilosu da 84.

Müdür bir anne ve müteahhit bir babanın oğlu olan Acun Ilıcalı’nın popülerliğinin en büyük nedeni, hem sunuculuktaki başarısı hem de Türkiye’ye getirdiği yarışma programları oldu. Özellikle geçtiğimiz aylarda final yapan Survivor All Star ile Türk televizyon tarihinin en çok izlenen yarışma programının sunucu ve yapımcılığını üstlenen Acun Ilıcalı, sahibi olduğu TV8 kanalının kazancını ve popülerliğini de ikiye hatta üçe katladı. Yayınlandığı dönemde, neredeyse haftanın 6 günü reyting sıralamasında birinci olmayı başaran programın yapımcısı olan Ilıcalı, bugüne kadar en hızlı yükselen isimlerden biri.

Acun Ilıcalı Nereli: Edirne
Acun Ilıcalı Kaç Yaşında: 46
Acun Ilıcalı Burcu: İkizler
Acun Ilıcalı Saç Rengi: Siyah
Acun Ilıcalı Göz Rengi: Kahverengi
Acun Ilıcalı Eşi: Zeynep Ilıcalı

 

istanbul escort bayan