Abby Roberts kimdir, Abby Roberts kaç yaşında?

05.11.2021
160
Abby Roberts kimdir, Abby Roberts kaç yaşında?

Abby Roberts kimdir, biyografi bölümünde Abby Roberts biyografi sayfası ile karşınızdayız. Abby Roberts kaç yaşında?, Abby Roberts memleketi neresi, Abby Roberts facebook, Abby Roberts nereli, Abby Roberts instagram, Abby Roberts ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Abby Roberts kimdir? başlığımızın detayları..

Abby Roberts Kimdir – Abby Roberts Biyografi

2001 senesinde İngiltere’de dünyaya gözlerini açan Abby Roberts, 1.7 milyondan fazla takipçisi için Instagram abbyroberts Instagram hesabı aracılığıyla hem güzellik hem de özel efekt makyaj sanatının geniş bir karışımını paylaşımı yaptığı bilinen Instagram yıldızı ve güzellik destekçisidir. YouTube’daki ilk videosu, 700 bin görüntülemeyi biriktirebilen “11 yaşındaki makyaj eğitimi” başlığını taşıyordu. Yüz binlerce seyirci alan ner kanalında bulunan diğer videolar içinde “T-Glam Girl Pennywise Cadılar Bayramı Makyajı” ve “Hızlı ve Kolay Vampir Cadılar Bayramı Makyajı Eğitimi / Düzenli Makyaj Kullanımı” yer aldı.

 Abby Roberts, Instagram’da daha baskın olsa da, bunun yanı sıra 163 bin abonesi olan kendi YouTube kanalında heyecan verici videolar paylaşıyor.

YouTube ve Instagram’ın bunun yanında, video paylaşım sosyal ağ hizmeti TikTok’ta 8 milyon takipçisi mevcuttur.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.