1 Milyon Mehmet kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
703
1 Milyon Mehmet kimdir, nereli, kaç yaşında?

1 Milyon Mehmet Kimdir, biyografi sitemizde 1 Milyon Mehmet ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. 1 Milyon Mehmet kaç yaşında?, 1 Milyon Mehmet memleketi neresi, 1 Milyon Mehmet evi nerede, 1 Milyon Mehmet nereli, 1 Milyon Mehmet instagram, 1 Milyon Mehmet ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

1 Milyon Mehmet Biyografi

1 Milyon Mehmet kimdir, kaç yaşında, nereli?

1 Milyon Mehmet kimdir, kaç yaşında, nereli, evli mi, eşi kim, hastalığı ne? 1 Milyon Mehmet yaşamı ve biyografi detaylarını siz değerli okurlarımız için derledik. 1 Milyon Mehmet veya 1 Milyoncu Mehmet olarak Mersin’de yaşamaktadır. Sosyal medya fenomenin gerçek adı Mehmet Bucak’tır. 1 Milyon Mehmet Mehmet Bucak 1968 senesinde Mersin’de doğmuştur. 2021 yılı saygınlığı ile 52 yaşındadır.

1 Milyon Mehmet kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu, hastalığı, eşi

Sosyal medya hesapları üzerinden instagram ve youtube’de paylaşımı yaptığı video içerikleri ile yıldızı parladı. 2021 senesinde ünlü şarkıcı Demet Akalın ve şarkıcı Alişan Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına katılması ile gündeme geldi. Programa konuk olan 1 Milyon Mehmet Mehmet Bucak programa reyting amaçlı çağırılması, alay edilmesi ve program sonunda çar hızlı stüdyodan çıkartılması fotoğrafları ile sosyal platformnın ve bazı ünlü sanatçıların tepkisini çekti.

1 Milyon Mehmet yaşamı ve biyografisi

Mehmet Bucak, 1968 senesinde Mersin’de dünyaya geldi. Çocukluk senelerında geçirdiği bir hastalık sebebiyle sosyal yaşamında bir çok aktiviteden geri kaldı. Öğrenimine Mersin’de başladı. Eğitimini yarıda bırakarak Kaportacılık yapmaya başladı. Ardından İstanbul’da vatani görevini yaptı. Askerliğini bitirdiktan sonra memleketi Mersin’e geri döndü. Asker dönüşünde evlendi. Bu evliliğinden 3 çocuğu dünyaya gözlerini açtı.

1 Milyon Mehmet veya 1 Milyoncu Mehmet lakabı nereden geliyor?

Mehmet Bucak memleketi Mersin Cumhuriyet Mahallesi’nde herkes aracılığıyla tanınmaktadır. Akli dengesi yerinde olmadığı söylenen 1 Milyon Mehmet lakabını da şöyle almıştır. Mersin’de “1 milyonun var mı?” diyerek dilenmesinin sonrasında kendisine hemşerileri aracılığıyla kendisine 1 Milyon Mehmet veya 1 Milyoncu Mehmet lakabı verilmiştir.

1 Milyon Mehmet nasıl fenomen oldu?

Bir Milyon Mehmet’in hayat hikayesi ise bi hayli enteresantir. Fenomen olma yolunda en büyük destekçisi Mersin’de esnaflık yapan Ahmet Yağmur aracılığıyla gerçekleşir. Ahmet Yağmur isimli esnaf sokakta bireylerin dalga geçerek, şarkı söyletip, arkasından kahkaha atan bireylere inat Mehmet Bucak’a YouTube kanalı kurmaktadır. Mehmet Bucak YouTube kanalının gelirlerini de kendisi almaktadır.

Mersin’de yoksun ve sıradan bir yaşamın içinden sosyal platform fenomeni olarak ‘Bir Milyon Mehmet’, Instagram ve youtube videolarıyla yoğun ilgi gören Mehmet Bucak en büyük çıkışını ‘Demet ve Alişan ile Sabah Sabah’ programına konuk olması ile yakaladı. Programda şarkı seslendiren Mehmet Bucak program sonunda alel acele dışarı çıkartılması ile tüm kesimlerden tepki toplamıştır.

Mersin’in ve Türkiye’nin ünlü fenomeni Cihangir kennedy ile de videoları da bulunan 1 Milyon Mehmet Mehmet Bucak’ın en büyük hayali de bir gün İbo Show’a çıkmak. İnstagram hesabı için tıklayınız.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.